SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower do 1100 zł na długi dystans

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
witam potrzebuje jakiegoś roweru tak do 1100 zł , rower będzie przeznaczony do wakacyjnej :) wyprawy nad morze ->Wrocław i powrót do Rzeszowa , rower ma być lekki to bardzo ważne gdyz mam tylko 16 lat , a nigdy nie byłem na takim długim dystansie gdyż dotychczas ( 3 lata) jeździłem tylko w trialu .Fajnie jak by był jakichś bagażnik cz coś w tym stylu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
1. Sam rower to nie wszystko. Liczy się jeszcze siła mięśni i doświadczenie ;] Do wakacji jest sporo czasu, jak się postarasz to kondyche zdążysz zbudować ;]

2. Ja osobiście polecam Merida Crossway. Sam jeżdżę na V-10 z 2008 i jestem bardzo zadowolony. Z innych cross'ów warte uwagi są KROSS'y (np. Crow Meadow).

3. Bagażnik? albo dokupujesz później, albo od razu rozglądasz się za trekingami, które już mają full osprzęt. Zobacz też meridy lub kellysy (np. Kellys Result).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
polecam kross'a a4 tylko teraz podrozaly ,ale moze znajdziesz cos ,moze do wakacji pojdzie cena w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
A4 fajna bryka :D mój kumpel ma... śmiga nieźle... ale na długie dystanse radzę jednak coś 28" ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
no ,ale jezeli chcesz tez jezdzic po szosie , tak do lasku ,rekreacyjnie to 26 styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Na taką długą wycieczkę to lepiej wziąć 28 cali - taką trasą na pewno będziesz jechać więcej po drodze niż po jakichś bezdrożach, także im większe kółka tym lepiej. I zdecydowanie zgadzam się z igoresowy - wyrobienie sobie formy fizycznej może być kluczem udanej wyprawy (pamiętaj o zabraniu batonów energetycznych!), a rower powiedziałbym, że jest nawet kwestią drugorzędną. Ja bym na twoim miejscu wziął maxima excursion 210, on kosztuje gdzieś około 1000zł ale ma pełen osprzęt, łącznie z bagażnikiem :) Na taką wycieczkę to nie ma opcji bez sakw więc bagażnik w sumie musi być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Batony? Są drogie (2-15 zł) i trudno dostępne. No chyba, że ktoś się pobawi i zrobi sam Ale bardzo polecam napoje typu powerade, gatorade... Nie mylić tylko z pobudzającymi i wyczerpującymi tigerami Ale to nie temat o jedzeniu...

No i jest dylemat... Czy MTB na 26' które przyda się w przyszłości na każdą trasę? Czy coś wpadającego w szosówkę tj. 28' które będzie śmigać tylko na asfalcie... To już zależy od potrzeb kupującego...

Nie orientuję się ktoś, jak ten maxim ma się wagowo? Bo widzę, że całkiem niezły

Zmieniony przez - igoresowy w dniu 2009-03-06 15:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
ja polecam hexagona v5. Jest dobry na długie dystanse i zawalisty do jeżdżenia po górkach. Teraz stoi koło 1000.

Walczyć Trenować!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
igoresowy napoje które wymieniłeś też nie są tanie

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5285
Też brykałem w trialu, więc mam tu bratnią duszę, ale co do samej wyprawy:
Rower jeśli tylko drogi ubite- 28 cali lub 26 cali, ale na oponce max 1,5 cala szosowe. Kupiłem niedawno na allegro Maxxisa fakt kosztowały koło 150zł, ale są MEEGA szybkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Ja kupiłem vredestein model Perfect Girando i one jak na trekowe są nawet dość szerokie bo są modele prawie jak szosówki ale to jednak wersja "city" i to zdecydowanie polecam. Rower MTB jest mało uniwersalny. Ten Maxim waży kilkanaście kilo, nie jest bardzo ciężki, ale ile dokładnie to nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzet mp3, gps, pulsometr itp

Następny temat

Nietypowy drążek :)

WHEY premium