SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam białko na masę [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105480

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też nie wierzę, ale jak to wyjaśnić myszy nie otwierają szafek z rączką, nikt nie chodzi po domu, przeciąg też nie otwiera i nie zamyka szafek!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomniałem dodać, że nie mam myszy w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to obczaj :D niedaleko mnie (2-3km) mieszka taka klientka co jej odj**ało na mózg... była normalna, ale nie zdała matury czy cos takiego i sie załamała.

I ojciec jej umarł, i po pogrzebie poszła w nocy na cmentarz, odkopała go rękami i mu zaniosała jedzenia i herbaty, ale "nie chciało mu sie jesc" - niezła jazda co?
Wyobraz sobie jak by jakis ochroniarz pilnował cmentarza i zobaczył to na kamerze... i ona sie by tak odwruciła w strone kamery i usmiechnęła :D - ja bym sie zesrał:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja p******ę, nie zasnę kiedyś jak się zjarałem z kumplem i szliśmy nocą na mieście to wymyślałem horror też, niezła wiksa była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a, czesiek, przestraszyłeś mnie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na trzezwo z kumplem wymyslałem cos takiego :D

np. ze byłbys na pogrzebie i wiesz, jak to na początku modlitwa przy otwartej trumnie, i by ci sie wydawało, że trup odwrócił głowe w twoją strone i ci oczko puscił... i tylko ty bys to widział :D

Ja bym sp*****lał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest ch**, to z tą babką i zanoszeniem żarcia było chore ale z takich rzeczy nie ma się co śmiać, ogółem ja, mama i tata byliśmy w strasznej dolinie po stracie psa, tata był bliski załamania nerwowego, ledwo żył, ja czasem byłem pewien, że słyszę szczekanie, a nic nie szczekało, nie łatwo na tym świecie pogubić się psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to taki wujek szwagra :D

Szedł sobie raz późno w nocy i przy takiej kapliczce (w ch** słyszałem historii od róznych osób o tej kapliczce i najgorsze ze siedzi kilka osób wystraszonych i to potwierdza) zobaczył takiego pięknego białego konia i co... nie był uwiązany, nie miał nic, więc chciał go złapac... i tak ganiał go ganiał i sie nagle ocknął, zobaczył ze juz swita, sciezka wokół kapliczki udreptana, ten kon niby sie jakos w psa zamienił :D A wujas sie tak wystraszył, ze w wieku 30-paru lat miał całe białe włosy... nie siwe ale białe....

Pewnie jakies haluny czy cos... nie chce mi sie w to wierzyć, że to było na jawie, ale wujas następnego dnia jak poszedł na polowanie zamiast strzelby przyniósł do domu końską noge :)

I nie wiem jak to z nim było, zdygany podobno strasznie był przez jakis czas D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obejrzałeś w końcu ten "cichy dom"? ja tam posrany w ch** byłem, najlepszy horror jaki oglądałem, a najlepszy, jaki czytałem, to "Misery"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Egzorcystę tak reklamują, że najstraszniejsza książka wszechczasów, a to nie jest w ogóle straszne, dziecku bym to mógł czytać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący ( trening)

Następny temat

Trening + Dieta na masę (po redukcji)

WHEY premium