SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do ćwiczeń

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 186
Witam,
Rozpoczynam przygodę z kulturystyką i chciałbym kupić sztangę i hantle, ale nie wiem co wybrać. Co możecie zaproponować ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Mój faworyt:

http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-14-lawka-ms-l002-stojaki-3w1-ms-s004-modlitewnik-ms-a001-wyciag-ms-w002-prasa-na-nogi-ms-a002.html

Analogiczny zestaw można kupić z gryfami i obciążeniem

Szczerze polecam.

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 186
@ OXYTONE
Chciałbym przeznaczyć średnią cenę. Potrzebuje czegoś wytrzymałego ale stosunkowo nie bardzo drogiego.

@ MS-Ania
Dzięki za odpowiedź,ale niestety ten zestaw zdecydowanie przewyższa przeznaczone (przeze mnie) na ten sprzęt pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4475
albert3233
@ średnią cenę.
Podaj dokładna kwote jaka masz do przeznaczenia ! bo tak nikt nie wie ile masz $$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 186
Powiedzmy że około 600 zł.

Zmieniony przez - albert3233 w dniu 2012-10-17 20:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Witaj albert3233 lekko przekraczając twój budżet proponował bym zdecydować się na sprzęt linii home

2011 Zestaw 1+ | Ławka MH-L008 + stojaki regulowane MH-S001 + sztanga 180cm 44kg
http://www.marbo-sport.pl/zestaw-1-lawka-mh-l008-stojaki-regulowane-mh-s001-sztanga-44kg.html
według mnie najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym

do takiego zestawu można dokupić hantle i już mamy zestaw na którym wykonamy większość podstawowych ćwiczeń

Hartowane gryfy pod hantle 40cm na zaciski śrubowe MW-G40s
http://www.marbo-sport.pl/hartowane-gryfy-pod-hantle-40cm-na-zaciski-srubowe-mw-g40s.html

dodatkowo dla użytkowników forum mamy rabat 5%
pozdrawiam i zachęcam do zakupu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie mi zrobić domową siłownie dobrej jakości ze wszystkim w cenie przystępnej ^^

Następny temat

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2012 DLA MARBO

WHEY premium