SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na piersi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stassi to daj foto tego tatoo!!!!!!!!!
pozdrawiam

CZLONEK MAFJI HR HR
etatowy zaganiacz kooz i dzikoff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie posiadam foto mojego tattoo - ale jezeli ktos sie orientuje to przedstawia on chinski znak wiecznosci. A jest usytuowany n aprawym posladku

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to zrob
a co do tego co on przedstawia to mnei malo obchodzi
co innego chialem zobaczyc - zgrabną pupcie
pozdrawiam

CZLONEK MAFJI HR HR
etatowy zaganiacz kooz i dzikoff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Dlaczego na pośladku?


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na posladku poniewaz nie rzuca sie w oczy i widza go tylko osoby uprzywilejowane :) Nie musze sie nim chwalic, wystarczy swiadomosc ze go mam...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Pytam, bo zastanawiałem się, gdzie kobiety robią sobie tatoo, najczęściej widziałem na łopatce (róża, skorpion, delfin i takie tam...), na kostce, brzuchu i pachwinie (w strefie bikini). Ciekawe że mówisz o osobach uprzywilejowanych (jest to zrozumiałe), ale na plażę wyskakujesz w stringach, więc tatoo jest chyba widoczny, cio?


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnei na plazy wszystkim pokazujesz a nam niepokazesz?!?!?!?!
jzu mi robic zdjecie!!!

NIENAWIDZE DZIEWCZYN!!!!
jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3893
A ja bym polecił może zmniejszenie objętości aerobów (nie wiem ile ich robisz), zwiększył zaś ilość ćwiczeń oddziałujących lokalnie, tzn na poszczególne mięśnie. ZATEM: rób aeroby rzadziej lub często ale tylko 20 min a po tym przechodź do ćwiczeń wybiórczych - przysiady, skłony, jest tego mnóstwo.
To spowoduje, że tłuszcz będzie leciał przede wszystkim z aktualnie ćwiczonych miejsc, np w trakcie przysiadów spala się tłuszcz na udach a nie na klatce.
CO DO KLATKI: proponuję nie ćwiczyć jej dynamicznie (lub ograniczyć to mocno). Rób na nią przede wszystkim ćwiczenia IZOMETRYCZNE, które nie spalą aż tak dużo tłuszczu, zwiększą masę mięśniową piersi, podniosą ich tonus, powodując tym samym podniesienie sutek i całej konstrukcji biustu. Np: ręce na wprost, ugięte w łokciach - dociskasz przed sobą dłonie z całej siły. Różne wartości ugięcia w stawach łokciowych. Próbój napinać z całej siły i rozluźniać.
Nie zapominaj o prawidłowej postawie i ściągniętych łopatkach (też np. w formie izometrycznej) - to także uwydatni piersi.

H C H T X C czyli

Hard Core
Hard Tail
Cross Country

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Z tymi osobami uprzywilejowanymi to chodzilo mi na codzien - nie wszyscy musza go ogladac, zupelnie inaczej niz jakbym miala tattoo na lydce czy na kostce - to w lato napewno widac... Ja chcialabym miec jeszcze tattoo na lopatce (sprobuje je wkleic ale nie obiecuje ze sie uda) ale nigdy nie zrobilabym tattoo na brzuchu bo to sie w ciazy rozejdzie...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Stassi to Twoje Tatoo bo jesli tak to jest rzeczywiscie spoko !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RYZ

Następny temat

Za dużo gazów :(

forma lato