SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty wali siłownia kreatyna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Witamtrenuje sporty walki 4 x w tygdoniu i siłownie 3 x w tygodniu diete jakąś mam chciałbym zapytac czy orzy cyklu na mono brac kreatyne po treningach sztuk walki bo tam terz czasami mam konkretny zajazd , Z Góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
też mam podobne pytanie bo przy wadze zaledwie 66kg mierzę 190 prawie i chciał bym trochę mięsa zrobić i takie pytanie czy mam brać kreatyne czy myślicie żebym sobie na razie odpuścił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
piszesz jakąś dietę.dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Tak wiem dieta ale pytam o kreatyne bo cche zaczac cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
bardziej w bcaa bym zainwestował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ja tam bym poczekał, aż skończysz 21 lat, do tego czasu naturalnie masa pewnie z 10 kilogramów podskoczy. Szesnastolatek za cholerę nie potrzebuje bcaa, kreatyny i innych suplementów. Natura, cierpliwość, trening i dieta. I żadnej, k***a, drogi na skróty.

edyta: do groszka

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2014-05-16 15:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
chyba nie wiesz co piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
dzięki chłopaki na pewno posłucham się waszych rad i jeszcze nie raz będę miał zapewne pytanie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką sztukę walki mam wybrać ?

Następny temat

Zwiększenie ilości treningów

WHEY premium