SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sportowa dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Witam na wstępie chciałbym zaprosić do dyskusji wszystkich, stosujących różnorakie diety poprawiające osiągi sportowe, głównie chodzi mi o wysiłek który łączy w sobie wysiłek tlenowy oraz beztlenowy ( sporty walki oraz każdy inny tego typu sport)
Chodzi o to , że im więcej czytam odnośnie właściwego żywienia, wszystkie wątpliwości zamiast sie rozwiewać narastają. A więc przyjmijmy że chciałbym zbudować dobrej jakości mięso jestem endomorfikiem i zawsze kiedy byłem na zbilansowanej diecie łapałem mase ale słabą jakościowo ( zapotrzebowanie obliczone/micha trzymana) więc teraz chciałem spróbowac LC z ładowaniem WW po trn jednak tu rodzi sie jeszcze wiecej pytan:
1. odnosnie posiłku przed-treningowego "jedna szkoła" mowi ze przed treningiem (siłowy/mieszany) jemy W+B po trn to samo
"inna szkoła " mówi przed B+T a po ładowanie węglami
"jeszcze inna" mówi o treningu na czczo i ładowaniu węgli zaraz po trn i tutaj chciałem zapytać jak uważacie wiem ze to trzeba dobrać pod siebie ale chodzi mi o wasze zdanie czy bede miał siłe rozwijać sie na trn bez paliwa przed treningiem? chodzi ogólnie o bilans zysków i strat
2. rotacja Kcal w DNT/DT treningi raczej będą codziennie jednak jedne siłowe a inne mieszane (zmieniac zapotrzebowanie)? czy wgl opłaca sie robic takie rotacje Np. DT 100% WW DNT 100% T czy np jesli bedzie dzien bez trn. uciąć tylko WW
3 co w przypadku jeśli w jednym dniu będą 2 trn jak dodac kalorie względem aktywności?
4 czy w sportach innych niz BB opłaca sie myslec o przerywanym poście (IF) ?
5. Czy wgl dieta LC nadaje sie pod sporty walki wiem ze wielu ludzi zaleca HC ale teraz widac coraz więcej pojawiacych sie jest diet LC temu sie zastanawiam
To chyba wszystkie moje pytania i tak jak zaznaczyłem na wstepie zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam Krzysiek

Zmieniony przez - HoryKrzyk w dniu 2015-04-02 14:18:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz nie pobudzający .

Następny temat

Dieta na mase-zmiany

WHEY premium