SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specyficzny sposob utraty tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Chciałbym poznać jakiś sposób na zmniejszenie procentów tłuszczu bez tracenia masy mięśniowej. Wiem, każdy powie że biegać. Niestety właśnie taki jest problem że miałem skręconą kostkę i nie bede biegać przez najbliższe pare miesięcy, więc prosiłbym o jakiś sposób nie obciążający a bardzo nóg. Z góry dziękuje:)

PS: A6W mam za sobą ale niestety cały "kaloryfer" ukryty jest pod warstwą tłuszczu. Jest tak że jak naciągnę skóre rękami to go dopiero widać :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
:P po A6W masz wymierne efekty? Nie spotkałem doświadczonej osoby na forum, która cokolwiek zrobiła A6W...

A pedałować na rowerku stacjonarnym możesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam bardzo, co mu da samo Cardio bez impulsu siłowego?
Możesz dźwigać? Kostka bardzo Ci przeszkadza z przysiadami i chodzeniem czy nie?

Jeśli tak to siłownia + dieta + cardio jeśli dasz rade, bo widzę interwałów za bardzo nie dasz rady zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
A6W wyraźnie poprawiło moje mięśnie brzucha niestety tłuszcz został :( Na rowerku stacjonarnym mogę, chodzić mogę, z przysiadami to nie za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ivan93, pomyślałeś choć przez sekundę o tym jak ma robić przysiady po skręceniu kostki?
Kostka jest jednym z najbardziej delikatnych stawów i każdy jej uraz, który powoduje jakieś zmiany w naturalnej anatomicznej budowie stawu wymagają dość długiej rehabilitacji. O ile chodzić można zacząć dość szybko to bieganie, skakanie, czy tym bardziej przysiady z obciążeniem.

Poza tym nie trzeba chodzic na silownie zeby chudnac. To, że jest to dział dla koksów, nie znaczy, że każdy kto tu przychodzi musi nim być. Fakt, że siłownia znacznie ułatwia i daje lepszy rezultat wizualny po zakończeniu redukcji, ale to nie jest warunek konieczny.

Dlatego proszę najpierw nabrać trochę dystansu do problemu i spojrzeć na niego indywidualnie, a jeśli nie potrafisz, to po prostu nic nie mów.

Do autora

Powiedz, jakie rodzaje aktywności możesz wykonywać? Co powiedział lekarz?

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Lekarz po prostu powiedział: nie skakać, nie biegać, nie obciążać stawu skokowego. Mogę chodzić, ćwiczyć, pływać, jeździć na rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Ja polecam jeździć na rowerze. Dorzuć do tego basen. Do tego dobra dieta i będzie szło. Siłownie jak możesz też dorzuć. Na nogi możesz robić uginania/prostowania. To co nie obciąża stawu.

Zmieniony przez - 4move w dniu 2011-06-10 17:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Tylko że właśnie ile tej jazdy, i w jakim tempie? Chodzi o to żeby sie zmęczyć? kiedyś (zeszłe wakacje) bardzo dużo jeździłem na rowerze, codziennie 20km to był minimum. Niestety jakoś nie czułem żeby mi to coś dawało :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Najlepiej 60-70% maksymalnego tętna. Koło godzinki możesz jeździć. Może dieta była słaba??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Diety w ogóle nie było, ale zawsze odżywiałem się zdrowo. Nie chcę jeść za mało, bo nie chce utracić masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja

Następny temat

czy warto kupić białko?

WHEY premium