SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjaliści Activlab odpowiadają na Wasze pytania

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
panowie jakis supel pobudzajacy przed treningami/meczami dla hokeisty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Wacik71 od kwietnia troche czasu juz minelo , diete masz , mozesz smialo wziac kreatyn.
Na pierwszy cykl mimo wszystko polecalbym poprostu monohydrat kreartyny. Puszka 500g i masz na pelny 50 dni cyklu.
BCAA Xtra jak najbardziej dobry wybor.
Insulinoxa zastapilbym ZMA,
Gainer w zaleznosci czy brakuje Ci posilkow w diecie czy nie.
Jesli tak jak najbardziej bedzie przydatny , seria Machbie Man jest fajna

sunnboy jesli chodzi o cos nazwijmy to slabszego to np Ultra Energy , jesli cos mocniejszego to mnie dobrze pobudza Body Fire

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Pitt Bull z tego co widzę w proszku mam tylko Creatine Powder w zestawie z czymś tam :p nie ma samego mono w proszku bez jakiś tam dodatków, chyba że skusiłbym się na Creatine Capsules.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Do Creatine Powder otrzymujesz gratis 500g Dextrozy (glukozy) , to jest gratis i nie ma wplywu na cene produktu.
Oczywiscie w caps rowniez mzoesz wziac , produkt ten sam tylko jeden w proszku drugi w caps , capsy to poprostu wygoda w dawkowaniu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Dzięki, ostatnie pytanie :D
Kumple kupując suple u konkurencji dostają gratisy, czy tutaj też owe występują oczywiście przy zakupie supli za +400pln, czy takie info jest objęte tajemnicą nie licząc rabatu 10% (wiem pazerny jestem )
...
Napisał(a)
Usunięty przez ActivLab za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
hehe ok, w połowie stycznia się odezwę, pozdro ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wacik71: Pitta poniosła fantazja z tymi gratisami Chyba, że sam chce coś Ci dorzucić. Niestety nasz sklep nie dorzuca, żadnych darmowych produktów, natomiast sporo naszych partnerskich sklepów daje rozliczne gratisy.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9478
Witam,

Zastanawia mnie dlaczego w dawkowaniu HMB 1250 XXL proponujecie tylko 1 kapsułkę na noc w dni nietreningowe?

Drugie pytanie czy zastanawialiście się nad wypuszczeniem cytruliny? W Polsce jedynie można dostać produkt Waszej ulubionej konkurencji. Myślę, że wypuszczenie własnej cytruliny byłoby dobrym posunięciem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez ActivLab za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny Konkurs Activlab - FAQ

Następny temat

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

WHEY premium