SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjaliści Activlab odpowiadają na Wasze pytania

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie izotonik Pitt lecz Carbo

i ogolnie masz racje ze mozna wypic , ale np w czasie zawodow szybciej wcisnie sie taki zel do mordy , dodatkowo nie wypelnia zoladka wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja mam takie pytanie:

Jeśli mam całodzienne zapotrzebowanie kaloryczne w granicach 5,5tyś kalorii to dieta 1600 nie będzie zbyt radykalna . Chcę zmienić dietkę bo tamta już mi się znudziła i nie widzę efektów :). A trochę boję się o spadek siły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no tak jak juz ktos napisal w Twoim temacie , moze wydawac sie to troche malo jak na takiego byka , wszystko zalezy od Twojego samopoczucia , witalnosci , energi , checi do zycia treningu , regeneracji itp itd , sam najlepiej bedziesz potrafil ocenic czy taka ilosc kalori jest na tyle wystarczajaca by Twoj organizm mogl pracowac na pelnych obrotach, pamietaj latwo jest do***ac organizm , a wtedy dlugo trzeba sie regenerowac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Pitt możesz znaleźć link do tematu, gdzie były propozycje dotyczące nowych produktów Activlaba, bo nie moge znaleźć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
****a szukam szukam i lipa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
no własnie ja też szukałem i nigdzie nie znalazłem

czyżby może i przez przypadek Activlab zrobił out z tym tematem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
szczerze mowiac nie wiem , ale dowiem sie i dam Ci znac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
https://www.sfd.pl/Twoja_idealna_odżywka__Sami_tworzymy_skład!-t533076.html

o ten topic Ci chodzilo ;>?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
dokładnie o to, dzieki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
5 zl

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny Konkurs Activlab - FAQ

Następny temat

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

WHEY premium