SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjaliści Activlab odpowiadają na Wasze pytania

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 1 regulaminu
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
A może by ktoś o coś zapytał?

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-10-03 18:56:58

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w temacie isoactive pojawilo sie pytanie na ktore do konca sam nie jestem w stanie odpowiedziec , dlatego zapraszam naszych specow od tych spraw

https://www.sfd.pl/Rozdajemy_IsoActive!!!!-t502310-s20.html#post6 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Chudy, niestety w Przemyślu nie ma jeszcze naszych produktów, poniżej punkty na podkarpaciu, gdzie nasze suple trafisz:

CENTRUM WSPOMAGANIA SPORTU Jarosław ul. Słowackiego 31
BOG-SPORT Jasło ul. Sokoła 2
HADES Łańcut ul. Danielewicza 19
MAAW-SPORT Przeworsk ul. Piłsudskiego 2
PROFI-SPORT Rzeszów Bardowskiego 1
MARATON Sanok ul. 3 Maja 23

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Witam. Mam małe pytanie o Tribuactiv B6. Działa na mnie super i chciałbym włączyć go na stałe do suplementacji. Czy stała suplementacja suplementem podnoszącym produkcję testosteronu jest wskazana? A jeżeli nie to jak długa powinna być przerwa w przyjmowaniu Tribuactiv B6 ? Narazie zużyłem 1 opakowanie 90 kapsów po 2 dziennie. Mam 33 lata , 100 kg. Uprawiam SW.

Prawdziwą siłę nosisz w sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Co do tribuactiv i wszystkich preparatow ziolowych zawierajacych
tribulus terrestris radzilbym po jednym cyklu stosowania zrobic przerwe min na tyle ile stosowales. Generalnie nie bedzie zadnych efektow ubocznych od ciaglego stosowania, tylko organizm juz nie bedzie na niego tak reagowal i z czasem nie zauwazysz dzialania preparatu. Moja rada przerwa a pozniej wyprobuj Tribustallion, ktory nie ma cynku i magnezu w skladzie za to dawka tribulus siega tam az 1000mg w jednej kapsulce. Dolacz do tego ZMA i bedziesz jeszcze bardziej zadowolony

Przedstawiciel Handlowy Activlab na rejon Polska Północny-Zachód

Wejdź na mój blog: http://www.sfd.pl/BLOG:_Forma_przez_cały_rok_by__Adrian_J_-t514568.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Takze zalezalbym raczej stosowanie jakis czas a pozniej przerwe i pozniej znow
np z 2 miechy na tribulusie pozniej z miech pzrerwy i dalej jazda

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Ok. Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź. Pozdro.

Prawdziwą siłę nosisz w sobie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny Konkurs Activlab - FAQ

Następny temat

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

WHEY premium