SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam na -Lato 2020 będzie nasze - suchary ActivLaba !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131642

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
jak ktoś ma pas, robi poprawnie nie ma się o co bac


ps. ale też robię na końcu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kotlet nie pod rząd, oszalałeś ?


Pas sparks nic nie da. Ja miałem i mi kręgosłup p******ną i jeszcze mała przepuklina się zrobiła bo mi flaki ścisnęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
mc zawsze na poczatku miałem i bardzo dobrze wchodzi i chyba jutro tak zostawie, 1 mc , 2 podciąganie, jak nie pojdzie to zmienie kolejnośc

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego mam swój pas na sprzedaż i już go nigdy nie założę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja pas jedynie daje do ostatniej serii

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
ja takze preferuje robienie martwego bez pasa z tym że uważać na kg i zachować odpowiednią technikę. Z pasem jakiś taki sztywny się czułem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja z pasa rzadko korzystam. Przy MC, SQ itp. nie używam. Przy bicach czasem tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Mleko to gratuluję :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
kaczor weź rozpisz plan treningowy (dni/partie), jestem ciekawy co z czym chcesz połączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja nie lubię robić 1 martwego ciągu bo potem to takie ujowe odczucie spompowanych prostowników. A jak robię na końcu to potem z górki już :P

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

activlab-zoladek-problem

Następny temat

W jaki sposób najlepiej wyrzeźbic brzuch

WHEY premium