SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalone mieśnie??!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie wczoraj robiłem sobie spięcia zrobiłem 100powt. (1 seria...) i zaczął piec mnie brzuch i mostek od czego to???.

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie jestem pewien, może to od tego, że zrobiłeś 100 spięć na brzuch?

BOOGIE WOOGIE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Brzuch czy mięśnie brzucha? A mostek? Być może to przewód pokarmowy dał o sobie znać na znaczny ucisk zbyt wcześnie po jedzeniu. Może to zgaga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuzyn raczej mięśnie źle sformułowałem sorka.
Czy zgaga to nie wiem. A raczej dużo nie jadłem bo te spięcia robiłem po 24.. bo mi się nudziło...
A mam pewne pytanie może głupie ale nie mam pojęcia jaka jest odp. Czy jak ważę 65kg i robię pompki 10powt. w serii na pięściach. To czy na klatę wycisnę swoją masę 65kg? czy to nie od tego zalezy. Prosze o odp. z góry dziękuję..

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Niekoniecznie.Podczas pompek ręce nie są obciążone całym ciężarem ciała tylko (w zależności od ustawienia dłoni-pięści) 50-70%. Najprościej sprawdzisz obciążenie ustawiając się jak do robienia pompek z rękami na wadze łazienkowej. Jeżeli z danym ciężarem robisz 10 powt. to możesz dodać 20-25% i wyjdzie Ci OKOŁO ciężar do wyciśnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
I jak? Sprawdzałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
ja sie dołączam do pytania z pierwszego posta
"po czym poznać spalone mięśnie"

mam mianowicie takie zapytanko. otóż zanim wszedłem na to foum to często ćwiczyłem nie rozsądnie -, np.
bicpes - 2 razy w tygodniu nawet 4 ćwiczenia po 4 serie w dniu treningowym.
wynikało to z czystej nie wiedzy nie to że bylem jakis narwany
z innymi partiami aż tak nie szalałem, bo nacisk kładłem na łapę

ćwiczę w domu - mój sprzęt to hantle, ttroche obciążenia, i gryf łamamny
diete też miałem prymitywna - byle się najeść mieśa, białego sera itp. przed i po treninu - tyle wiedziałem

od paru tygodni ćwiczę już normalnie - każda partia raz w tgodniu (na bicepsik 3 ćiwczenia po 3 serie, 1 min. odpoczynku między - choć czas odpoczynku często zmieniam)
staram sie czytać wszyskie pożyteczne posty i dziękuje wszystkim którzy udzielają tu komukolwiek cennych rad, bo to dzięki wam wogóle wiem teraz jak się ćwiczy i co (Ile) się je - nawet oliwe se kupiłem

drećży mnie tylko pytanie czy przez ten mój morderczy :) trening który trwał pół roku (wcześniej ćwiczyłem bez ładu i składu) mógł jakoś niegatywnie wpłynąć na moje mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Morderczy trening?

Daj coś o nim, to pogadamy, bo narazie niewiele wiadomo.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
znaczy się potrafiłem przećwiczyć każdą partie 2 razy w trgodnbiu (oprócz kalty) i to no. po 15 serii na każdą - np . 4 ćwiczenia po 4 seire po 8 powtórzeń na biceps :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Witam!!!Ja mam takie pytanie ????Cwicze juz od maja robilem silke 4 razy w tygodniu
w poniedzialek:
klatka 6seri po 10 powtorzen
kaptury 4 serie po 10 powtorzen
triceps 4 serie po 10 powtorze
wtorek:
barki hantlami 4 serie po 10 powtorzen
barki sztangla 4 serie po 10 raz
biceps 4 serie po 10 razy
i do tego wszystkiego we wszystkie dni treningowe dochodzily pompki i podciahalem sie na drazku....I moje pytanie dotyczy???Jak mowilem juz wczesniej od maja robilem intensywnie silke z niewiedzy i do czerwca sila nawet szla co tydzisn sie sprawdzalem i szlo mi tygodzniowo 2 kg przyrosu n aklatke az doszlem do 96kg i na tym mi sie zatrzymalo bralem odzywki ale o to nawet nie pomoglo nie poszlo kompletnie nic w sile jedynie co to w mase pare kg....I do tego zaczolem pod koniec czerwca odczuwac jak robilem biceps takie pieczenie w przed ramiu.....Co to pieczenie moglo oznaczac?????????I czemu mi siela nie poszla????????Z gory dziekuje na odpowiedz!!!)
1

adrianada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie !! Rzeźba !!

Następny temat

PODSTAWY TRENINGU-POLECAM

WHEY premium