SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
Witam Forumowiczów;)cciałbym stracic TKANKE TŁUSZCZOWA ALE NIE CHCE UBYTKU W MIESNIACH i zbytnio nie wiem co mi w tym najlepiej pomoze ;( mam 18 lat, waze 75kg,171cm staż na siłce 6 miesięcy. czy poniższa DIETA+SIŁKA(3 RAZY W TYG)+BCAA+Hi-Tec Nutrition - Thermo Stack bedzie dobrym rozwiązaniem?? Proszę o POMOC i uwagi xD Z góry Dziękuje

O to dieta
I posiłek
200ml Mleka 2%
Płatki Owsiane
orzechy 20g
wiórki kokosowe 20 g
b:23 tł 40 ww:80

II Posiłek
chleb zytni
piers z kurczaka 100g

b:25 Ww:50

III Posiłek (obiad)
Ryżyż biał ,makaron na zmiane 100g
pierś z kurczaka +oliwa z oiwek
sok pomarańczowy

b:28 ww:176

TRENING

IV Posiłek

gajner odrazu po
Makaron\kasza\ryż
ryba (pierś z kurczaka) badz tunczyk w sosie włąsnym

b:35 tł:10 ww:86

Kolacja

tawróg chudy
300ml mleka 2%

b:29 tł:7 ww:50

Białko 140g
tłuszcze 60g
WW 446g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
hmm czemu tak duzo ww ? troche wiecej tluszczy powinno bys wydaje mi sie 1g/kg , ja to pije tylko wode zadnych slodzonych sokow itp. niewiem jak z tym melkiem na redukcji bo niektorzy pisza ze nie jest wskazane . ja bym dorzucil aeroby 3xtyg ewentualnie interwaly jak uwazasz pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Sniadanie podbic (brak bialka)
3.Po co Ci sok na redukcji/wogole ? Ryz zamien na brazowy/kasze
4. Gajner OUT !!! Tunczyk, tu sie nie nadaje !
5. Twarog z oliwa, mleko OUT

Za malo zdrowych tluszczy ! Dodac orzechy, tran, omega3...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
no dobra czyli jak wyrzucę sok,mleko i dorzucę Areoby bedzie git?? a cczy BCAA i Thermo Stack bedize dobrym rozwaizaniem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
witam wszystkich,
mam pytanie odnosnie kilku spraw dotyczacych odchudzania oraz zdrowego odzywiania.
mam 172cm wzrostu i waze 68kgi chcialabym zrzucuic 8kg i poprawic ksztalt sylwetki, jedrnosc ciala itd.
na sniadanie jem jogurt naturalny i platki musli oraz otreby owsiane, na obiad gotowane warzywa (brokuly, kalafior, fasola, bruksela) oraz rybe lub mieso kurczaka. na podwieczorek jakis owoc a na kolacje 2 lub 3 kromki ciemnego pieczywa z pomidorem, szynka lub serem, badz bulke grahamke i bialy serek typu wiejski. JEM TYLKO DO 18:00 - jesli po powrocie (glownie o 22:00 czuje glod, zjem dwa wafle ryzowe)
cwicze 4x w tygodniu po 40 minut (glownie cwiczenia aerobowe poniewaz chce sie pzbyc nadmairu tluszczyku;). staram sie pic min 1,5 plynow i czerwona herbatke 3x dziennie.
mam 23 lata i prace siedzaca, pracuja nad zgubiebiem zbednych kolgramow od kilku dni:)
czy dzieki wam dobrze i zdrowo sie odzywiam (tak aby sobie nie zaszkodzic) i czy w ten sposob dojde do upragmionej wagi 60kg np w 2 lub 3 miesiace.
bardzo prosze piszcie! i z gory dziekuje:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
kiepska dieta, wręcz tragiczna

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Milenka, zaloz wlasny watek...

Bebz, nie udzielaj sie w ten sposob, bo wylapiesz "nagrode" w dziale...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-23 17:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Uważasz, że wafle ryżowe na noc, to dobry pomysł ? Bolek ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Pypa, wklej ta diete z poprawkami...

Bebz, te wafle to jedyny blad ?

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-23 17:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
watek juz zalozylam,
skoro moja dieta jest tragiczna a osoba ktora to napisala tak smialo o tym mowi to moze troche pomoze. a jesli masz to gdzies to po co sie w ogole udzielasz. swoja droga dwa wafle ryzowe nawet na noc to chyba nie samobojstwo?? moze sie myle
dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Tu jest całość do poprawy, dlatego tak napisałem. Brak białka w śniadaniu, źródło dobrego białka praktycznie w jednym posiłku, praktycznie brak dobrych węgli, i tłuszczy, dlaczego nie jesz po 18 ? to niedobrze, wafle lipa na noc, po co ten chleb i owoc na podwieczorek?

Dobra, w ogóle temat od Pypy, tak więc milena załóż własny, żeby tu już do końca spamu nie robić

Zmieniony przez - bebz w dniu 2009-04-23 17:39:55

<<ICI LA LUNE>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla ucznia gimnazjum

Następny temat

Dekstroza a bieganie

WHEY premium