SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie resztki tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 653
Czy chodząc na siłownie 4 razy w tygodniu(20 minut biegania) i 2 razy na trening piłki nożnej jestem w stanie spalić te resztki tłuszczu szczególnie na brzuchu? Czy może zacząć dłużej biegać albo odjąć jeszcze kalorie? W razie czegoś mogę dołączyć zdj brzucha.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Wątpię, że ktoś Tobie tutaj pomoże nie wiedząc o Tobie nic. :) ankietę wrzuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 653
To może tak: Mam 193 wzrostu i aktualnie ważę 78 kilo. Chcę zrzucić resztki tłuszczu do końca wakacji. Jak nie wyjdzie to nic się nie stanie bo mam w planach robienie masy mieśniowej. Codziennie staram się jeść 1700 kcal. Węglowodanów jem około 200 g, Tłuszczy mniej niż 50. Reszta białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Straszne. Po wymiarach myślę bez urazy, że wyglądasz jak skóra i kości. Przy takim wzroście co ty chcesz palić? Zacznij od diety bo te 1700 kalorii jest masakryczne. Zadbaj o dietę i ćwiczenia siłowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek sily. Pomocy !

Następny temat

Pytanie odnośnie ilości serii :)

WHEY premium