SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek sily. Pomocy !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Wiek 23
Wzrost 174cm
Waga 71 kg
Staz 4m/c

Witam mam pewien problem a dokladniej chodzi o to ze od jakiegos tygodnia zauwazylem u siebie spadek sily... nie mam pojecia czym jest spowodowany . Gdy zaczynalem cwiczyc wazylem 62kg na poczatku nie stosowalem diety staralem sie poprostu jesc duzo;) z drugim miesiacem pojawila sie juz dieta (pierwsza lepsza na mase z neta) no ale tylem sila tez rosla. no i teraz od miesiaca jem wedlug swojej diety:

9:30 150g owsianki
10.00 trening
12.00 200g makaronu ,200 g jaj(jaja tez zamieniam z twarogiem)
15.00 100g ryzu , 150g miesa (kotlet/kurczak)
17.30 200g makaronu , 100g tunczyka/ 100g sera bialego
20;30 150g owiasnki , serek wiejski

Wiem ze nie jest to urozmaicona dieta no ale coz... ;d do tego jakies owoce i multiwitaminy. tydzien temu podwiekszylem ilosc makaronu bo wczesniej jadlem po 100g w posilku.

Trening:

pon. klatka, biceps, brzuch
wt. barki, przedramie
czw. plecy, triceps, brzuch
pt. nogi , przedramie

1.5 tyg temu zaczolem cykl z kreatyna mono olimpa... hymmm efektow poki co nie widac (dziwne) no i na dodatek ten spadek sily... Tu sie rodzi pytanie , czym to jest spowodowane Dieta ? Trening ? Kreatyna ?

Z gory Dziekuje za zainteresowanie sie tematem i pomoc :) Jezeli nie ten dzial to prosze o przeniesienie.

Pozdrawiam =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
to znowu ja , odpoczynek wraz z normalnym snem jest odpowiedzia na moj problem ;d dzieki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Na czym polega ten "spadek siły"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
hymmm powiem w ten sposob, ten sam ciezar ktorym cwiczylem wczesniej sprawia mi teraz wiecej trudu , przy niektorych cwiczeniach musze nawet go zmniejszyc...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jakbym miał strzelać, to będzie to złe rozpoznanie sytuacji i koniec "happy hours", to jest rośnięcia od patrzenia na sztangę i dokładania 5 kg co trening przez pierwsze miesiące treningu.

I/lub dieta, regeneracja, technika, plan itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
zrozumialbym jakby to byl zastoj ale spadek ? dlatego napisalem diete i trening zeby sie dowiedziec w czym jest rzecz . a co z kreatyna czemu brak efektow ? moze byc tak ze w diecie nie mam jakis witam i przez to poprostu slabne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Kreatyna- no cóż, wszyscy bębnią, żeby nie kupować, bo początkujący nie wykorzysta potencjału i masz tego przykład. Kreatyna nie da Ci sama z siebie przyrostu siły, więc nic nienormalnego się nie dzieje.

Dietę rozpisz sobie w kalkulatorze posiłków, gdzie policzy Ci białka, tłuszcze, węgle i przede wszystkim kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
mam wszystko rozpisane kalorii jak i wartosci odzywczych jem tyle ile powinienem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Może po prostu jesteś przetrenowany? Zła regeneracja lub po prostu sam się nakręcasz na spadek. Czasami warto odjąc z 5kg aby później doyebać z 10kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Mozliwe , sen tez jest wazny a czesto chodze spac ok 1-2 w nocy i ok 8-9 wstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Możliwe, że to też odbija się na Twoich wynikach. Jak na siłce nie masz klimy to w takich upałach też jest ciężko. Daj z 5 dni lekkiego treningu i to dosłownie lekkiego lub odpocznij z 3 dni w ogóle od siłki. Kreatynę ciągnij dalej przez ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
ok tak zrobie i przede wszystkim zaczne chodzic spac o normalnej porze ;) dam znac w pon jak sie sprawy maja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usztywniacze na nadgarstki

Następny temat

Spalenie resztki tłuszczu

WHEY premium