SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz wxn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41
Witam,

Czy ktoś brał Slim Xtreme wxn labs? Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat jego składu i czy to na pewno w 100% jest bezpieczne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
zależy :)
wg mnie najlepsze spalacze na rynku, może nie stosuje slix extreme, ale na blue magic i kilku innych rzeczach od WXNA szykuje się do zawodów

Bezpieczeństwo to pojęcie względne :D Bo wiesz teoretycznie GiS tego nie kontroluje, no i to nie są zabawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41
Aczkolwiek chyba nie jest to nic niedozwolonego ? Możesz mi podpowiedzieć jak to stosować, żeby poźniej nie było zbędnych niespodzianek ? Na co zwrócić uwagę?


Zmieniony przez - marta.l1007 w dniu 2016-01-28 12:17:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
zależy co masz na myśli : D slim extreme nie ma joszki, więc teoretycznie tam większych skutków nie ma, ale ogólnie ciekawe działanie, dużo AMP, kofeiny, synefryny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41
Liczę, na to, że nie będę mdlała w trakcie/ po treningu na WXN. Czytałam, że stary skład to była "bomba", więc chciałam zweryfikować, czy nowy skład jest składem faktycznym i zgadza się z tym na ich ulotce. Zastanawiałam się miedzy tym a VPX Redline. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No tego nie jesteś w stanie określić to się tam znajduje, ale ja nie mam większych zastrzeżeń co do działania przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Też brałem kilka supli od WXN i byłem zadowolony, slim'a zjadłem 2 opakowania
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41
I jak efekty po 2 opakowaniach? Brałeś jedno opakowanie po drugim czy jakaś dłuższa przerwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC Protein Econo v3

Następny temat

czy nie za duze połączenie

WHEY premium