SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu - jaki wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2500 Napisanych postów 5804 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106212
Majonez20
Te wszystkie spalacze to przereklamowane.........
Tak jak wyżej kolega napisał to z brzucha schodzi na samym końcu i trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Dieta na minusie, cardio + joha (dla mnie perfekt połączenie) i będą efekty.


Niema co generalizować że z brzucha na samym końcu leci. W większości przypadków u facetów tak ale czasami uda puszczają na końcu albo plecy a brzuch już dawno gotowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
No zgadza się, każdy jest inny, u mnie z brzucha na samym końcu leci no i trochę muszę się nagimnastykować z cardio żeby ten 6 pak był widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 769 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6020
A u mnie znowu z uda na końcu i nawet jak biegam z 8 packiem to te nogi jeszcze są zalane mocno :\ i tak człowiek by musiał ciąć i kopać aż by górnikiem został
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100328
Wszystko zależy od tego tak naprawdę jak wystartujemy z cardio/ aktywnościa.jak pułap będzie zbyt wysoki to niestety potem musimy kręcić chore ilości cardio

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Jednorazowa nadwyżka kaloryczna

forma lato