SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu- jaki ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Witam kolegów.
Mam 18 lat i waże ponad 90 kg ;/
Mam dość dużo ruchu staram sie ograniczać jedzenie.
Ćwicze na "siłowni" (mam u siebie w domu taką małą)

Doradzcie mi jaki sobie kupić taki efektywny i dobry cenowo spalacz.
Weźcie pod uwagę że ja nie dawno zacząłem ćwiczyć.Nie mam problemów z sercem itp.

Mogę dać tak max 70 zł na ten spalacz.

Prosze o pomoc, w razie czego gg 10493079

P.S. Z obwodami różnych czesci ciał nie mam chwilowo ale bede mieć.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 93

Wzrost: 174

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła, potem jest troche ruchu ;)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: W szkole tenis , piłka nożna.

Odżywianie: Ograniczam tłuste jedzenie, jem tylko sniadanie (małe) potem w szkole dwie kanapki i po szkole obiad jakiś tam.
Kolacji nie jem, ewentualnie jogurt, banan.


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: Mam taką mała siłownie w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: BRAK

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK JAK NAJBARDZIEJ

Stosowane wcześniej diety: BRAK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Niektórzy potrzebują suplementu aby odpowiednio się zmotywować ;). Jeśli chcesz coś koniecznie zakupić, to polecam kupić sobie lepiej jakieś dobre, smaczne białeczko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
spalanie tłuszczu nie polega na głodówce :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Wiem o tym. To nie jest głodówka tylko ograniczenie jedzenia. :)

P.S. Myślę nad Thermo Fat Burner bądź OPTIMUM Mega Fat Burner .
Prosze o opinie i propozycje

Zmieniony przez - szydlos007 w dniu 2010-11-09 20:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Odpuść sobie na razie spalacz. Pieniądze, które miałbyś przeznaczyć na spalacz lepiej wydaj na zdrowe jedzenie. Ułóż dietę z ujemnym bilansem kalorycznym, do tego trening siłowy i aeroby. Wyjdziesz na tym lepiej. Wszystko znajdziesz w postach podwieszonych. I nie upieraj się przy swoim...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
SFD się zawiesiło, proszę usunąć jedną z powyższych wypowiedzi. Tą zostawić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
To co napisałeś też biore pod uwage.Ale chce sobie kupić jakiś spalacz. Tak ciężko komuś napisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Ty nie masz brać tego pod uwagę tylko wprowadzić w życie. Musisz zrozumieć, że branie spalacza bez odpowiedniej diety mija się z celem. Gwarantuje Ci, że za tydzień góra dwa założysz temat w którym będziesz się żalił, że wydałeś xx zł na spalacz, a on w ogóle nie działa. Poza tym przy odpowiednim odżywianiu i treningu będzie ładnie z Ciebie leciał fat. Spalacz powinieneś dopiero zacząć brać wtedy gdy będziesz miał zastój i pomimo diety i intensywnych treningów już nic nie będzie chciało ubywać. Wybij sobie z głowy błędne przekonania, że będziesz brał reduktor tłuszczu, odżywiał się w MC'D, a tłuszczyk poleci. Tak samo to, że zgubisz 4kg w tydzień. Tak to nie działa, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
No dobra a jeśli chodzi o pobudzenie ? O tzw. powera to po coś to chyba jest nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Jeżeli masz ciężki dzień i nie masz ochoty na trening to możesz kupić jakiegoś boostera przed treningiem, ale zdecydowaniem lepszym rozwiązaniem byłoby kupić BCAA - zabezpiecza mięśnie, które na redukcji lubią się ulatniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak chcesz powera przed treningiem wypij kawę lub czerwoną herbatę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubranie Sauna Suit etc - pytanie kierowane głównie do moderatorow

Następny temat

CKD, problem z tygodniowym zakłóceniem diety

WHEY premium