SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz na końcową redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1021
Miałem już nic nie brać, ale dieta CKD mnie trochę przymula(wiadomo mało WW), mimo iż efekty są zadowalające. Mam za sobą TSE, Venom, Viper, Dymaburn, Scorch, Thermo Stim. Dokopałem się tylko do jakiś przedwojennych tematów o spalaczach, a producenci cały czas coś nowego wydają. Zredukowałem już 40kg, ostatnie 20 się wspomagałem. Potrzebuję jeszcze czegoś na ostatnie 5 kg, co wzmocni efekty i mnie trochę dodatkowo zmotywuje. Co byście polecili ? Mam na myśli coś z górnej półki, może być drogie. Co teraz jest modne :D ?

PS. Co mogę wziąć przed treningowo żeby mi dało kopa na cały trening ? Chodzi mi o coś co da tylko energię, bez kreatyny itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ze spalaczy na koncową wycinke koniecznie coś z johą albo 1,3.
atro-phex, meltdown, redline ultra hardcore, dren, lipo6 black albo mitotropin (nie ma johy, nie ma 1,3, ale jest przekonkretny). johe zawsze mozesz dorzucic solo- da sie kupic na pewnym znanym serwisie i w sex shopach

przed treningiem: mesomorph, napalm, jack3d

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wrzuc ankiete dzialu, bo nie wiemy z kim mamy do czynienia, by polecac mocniejsze zabawki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1021
Mesomorph, napalm, jack3d - czy to nie są kreatyny ? Ja za swoich mięśni jestem zadowolony, przynajmniej teraz, jedyne co chcę zrobić to pozbyć się resztek tłuszczu. Nie chciałbym się napompować, a już tym bardziej zwiększać swojej wagi, bo nie będę się w pewnych kategoriach wagowych mieścił :) Moje pojęcie o suplementach nie jest zbyt wielkie, ale z tego co mi wiadomo to kreatyna zatrzymuje wodę w mięśniach dając efekt napompowania, a po odstawieniu to znika, jest w tym trochę racji ?

Z tych 6, który byś najbardziej poleciła ? który najmocniejszy ? najbardziej pobudza ? Może ktoś jeszcze miał styczność z którymś z tych spalaczy ? Widziałem jeszcze, całkiem pozytywne opinie zbierał Oxy Elite, tylko czy to odpowiednie na ostatnią redukcję jest ?
Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie można jednoznacznie określić najlepszego, od zbyt wielu czynników to zależy Wstaw ankietę, będzie zdecydowanie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1021
Rozumiem, gdzie tą ankietę mogę znaleźć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
brales juz cos z 1,3d? jakie masz doswiadczenie z tego typu produktami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kreatyna nie zalewa wodą tak po prostu. wszystko zalezy od diety i węgli jakie spozywasz. ja sama stosuje kreatyne (matrix z olimpa- creatine xplode) i nic a nic mnie wodą nie podlewa. traktuje ją jako b. dobry antykatabolik.

ze spalaczy który najlepszy? dla mnie atro-phex (aktualnie robie na nim kolejny cykl. kiedys dwa razy stosowałam- zawsze piekny efekt+ mocna dieta CKD). do meltdowna tez mam sentyment- tez stosowałam- tez 100% zadowolenia. w sumie kazdy jeden z tych, ktore podałam moge zachwalać- wlasnie dlatego je wymieniłam
mito tez OK, ale mnie jakos nie pobudzał w dawkach 2x3 dziennie, ale fat ciął ładnie.
oxy nie uzywalam nigdy- wiec sie nie wypowiem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1021
1) mezomorfik, BF: aktualnie ok 13%, wymiary sprzed paru tygodni w profilu.
2) 21
3) 67/174
4) ok. 3 lat(licząc nieregularne ćwiczenia bez sensownego planu to 5 lat)
5) Redukcja tłuszczu
6) TSE, Venom(ten nowy...), Viper, Dymaburn(ten z efedryną i ten bez), Scorch, Thermo Stim.
8) 1,5 miesiąca temu Venom Hyperdrive
9) Nie biorę i nie brałem kreatyny
10) CKD 2300 kcal / 130g białka
11) ok. 300zł

"brales juz cos z 1,3d? jakie masz doswiadczenie z tego typu produktami?"
Brałem, to co wyżej wymieniłem (i nie byłem zadowolony) - to raczej 1,3d nie zawiera, czyli nie mam doświadczenia z produktami, które to zawierają. Brałem kilka razy efedrynę i spalacze z efedryną, mój organizm dużą tolerancję wykazał i pobudzenie było minimalna - jeśli to ma jakieś znaczenie w tym temacie.
Chciałbym w końcu coś co zadziała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to, po co, jak stosowac, kiedy i do czego?

Następny temat

I cykl

WHEY premium