SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solowa z capo fighterem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
#chong lee
By miał pamiątkę :) ale bałem się że dostanę buta od tamtych strace równowage i wtedy to tylko bym się obudził w szpitalu
Mam nadzieję że jego groźby nie mają pokrycia bo mój kumpel kiedyś miał problemy z kolesiem z tamtej dzielnicy(psycholi) i dostał bardzo ostro.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Następnym razem tak jak wyżej - bierz znajomych. Co do ewentualnych kłopotów w miescie to zawsze trzeba się bronić w każdy możliwy sposób, włączając w to ewentualne zabicie lub ciężkie pobicie przeciwnika. Osobiście wolę, żeby mnie dwunastu sądziło niż sześciu niosło.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
powinienes zyc:D ja trenuje kyokushin wiedc sie nie znam na czym ta dzwignia polega ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
darger tą grożbą o trójkąciarzach się nie przejmuj. Taki tekst był dobry kilka lat temu gdy trójkąt był naprawde groźny. Teraz to już tylko zła sława po nim została,a sam trójkąt nie jest wcale taki zły.
Widac ze chłopak albo nieobyty,albo po prostu chciał Cie postraszyć bo wiedział że dał dupy w momencie gdy kolesie musieli mu pomagać...

PS: Powiesz mi coś o nim w końcu? Ile mniej wiecej lat,jak mniej wiecej wyglada,jak na niego wołają...?
Mieszkałem kiedys przez 6 lat na Jeleniej(na przeciwko szkoły),moze będę wiedział o kogo chodzi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Tak tylko sam mało o nim wiem. Ok 25 lat krótko ścięty , niewiem co mogę jeszcze o nim napisać bo reszty nie wiem ale już wkrótce się dowiem dużo więcej i Ci powiem. Trójkąt nie jest już taka zła dzielnica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Tak tylko sam mało o nim wiem. Ok 25 lat krótko ścięty , niewiem co mogę jeszcze o nim napisać bo reszty nie wiem ale już wkrótce się dowiem dużo więcej i Ci powiem. Trójkąt nie jest już taka zła dzielnica , a znasz gorsze?
Szkoda że Was 2 nie było , byście pomogli?:D
Pozdrawiam

Zmieniony przez - darger w dniu 2008-02-13 22:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
znam,choćby GAJ.
zapytam jutro kolesia z popowic,moze będzie znał tego typa.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
edytujcie temat na "wyniki na stronie....." bo sie zgubić można

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ja sie nie zgubilem

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
we Wroclawiu jest wiele gorszych okolic niz trojkat... ale przyslowie powiada ze najciemniej jest pod latarnia mi sie raz zdarzylo dostac za nic chyba od ponad 10 gosci w tym paru nie ciekawie wygladajacych na spokojniejszej dzielnicy i doskonale mi znajomej i gdyby nie autobus to nie wiem czy bym tutaj teraz byl
dokladniej skad jest ten koles?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka nieturniejowa

Następny temat

SW a sylwetka

WHEY premium