SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solówka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
QUEBLO dobrze powiedziane propozycja bebza beznadzieja
zdażają sie takie mega****y sam sie o tym przekonałem naszczescie nikogo nie uderzyłem

według mnie opcja Tomka i paru innych osób ktore pisza podobnie jest dobra
pozatym najlepiej nie ustawiaj sie na żadną solówke
a jak masz potezna ochote mu spucic w******l to musisz cos wykombinowac zeby nie doszlo do tego, ze to ty bedziesz oskarzony co wiesz
powodzenia
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Zresztą zrobi jak będzie chciał, no ale ogólnie klient do***ał jak można się napiąć, dostać w******l po czym isc na psy, fenomenalny gość.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
ja bym nasikal na niego z gory...jak nie musisz to sie nie bij, na policje nie zadzwoni bo sie osmieszy przed kolegami z reszta nie ma zadnych dowodow...ogolnie dla mnie to skonczony tchórz i smierdzi kupa...zaloze sie ze jak nie bedziesz agresywny w stosunku do niego da sobie spokoj bo nie bedzie mial juz radochy z pod****iania Cie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Taaaak wielki zły adept sztuk walki napadł 15 niewinnych dresików karmiących ptaszki w parku

QUEBLO wiem chyba o jaką pałkę chodzi. Teleskopowa, ale nie taka sztywna a złożona z 2 sprężyn, cieńsza chowa się w grubszej, a potem obie naraz w metalowym trzonku. Prawdopodobnie z ciężarkiem na końcu. W "O siłowni, po siłowni" założyłem nawet temat tylko że ja byłem użytkownikiem takiej pałki....

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
użycie teleskopa jest karalne...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
wlasnie juz wiem...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czyżbys sam użył...???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no właśnie mówie ze tak

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
i ???
jak to się dalej potoczyło???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze na stawy ???

Następny temat

Sparingi

WHEY premium