SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slum Dunk Contest 2006 Typujemy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2161
Moim faworytem jest Iggy, zresztą jako fanatyk Sixers nie mogę typować inaczej :). Skacze niesamowicie, tomahowki i windmille ma świetnie opanowane. Na meczach niby nie pokazuje nic wymyślnego, ale wierzę w jego kreatywność. Jestem pewien, że przygotuje się do tego konkursu. Mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie.

Duże szanse daje Nate'owi, widziałem kilka highlitsów z jego udziałem i jest spokojnie w stanie walnąć pod nogą. Sędziowie na pewno będą dla niego przychylni, w końcu zawodników o takim wzroście świetnie się ogląda i z nimi się sympatyzuje. Poza tym chłopak ma ogromne serce do gry.

Myślę, że w opini większości faworytem jest Smith, zresztą po tym co zrobił w zeszłym roku trudno, żeby było inaczej. Zastanawiam się tylko, co wymyśli w tym roku. W zeszłym prawie wszystko to było windmille.

O Warricku się nie wypowiadam, bo za mało go widziałem, ale nie daję mu większych szans. Przy takim wzroście raczej ciężko o kreatywność.


Skład tegorocznego SDC jest dla mnie naprawdę super i spodziewam się najlepszego konkursu od lat. Skład jest bardzo wyrównany, ciężko jest wytypować zwycięzce. A co do LeBrona, to moim zdaniem by tego konkursu nie wygrał. Skacze wysoko, ale w powietrzu nie wykręca nic specjalnego. Widziałem SDC z high school z jego udziałem i nic takiego nie pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
Wypowiedz troche nie do rytmu ale co do tego Cartera Janek to
nie wiem kto kreci lepsze wsady od niego ??
jego wsady z mcdonalds contest gdy mial 17 lat spokojnie by starczyly dzis na dunk contest jego windmille z alleja przeskoczenie weisa(217) slam dunk champion w nba itp... a teraz jest 1 w 10 najlepszych akcjach 2005 i jego wsady caly czas sa widoczne i dalby rade spokojnie teraz choc nie jest taki mlody jak w 2000

wyskok ponad wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja jestem jak najbardziej Za carterem ale jest on duzej niz 3 sezony w Nba
z starszych to moglby tez ricardson startowac jego wsad od tablicy i pod noga jest rozbrajajacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
No chyba raczaej Vince juz nie wystartuje szkoda ale kreci i krecil najlepsze dunki. Licze na Robinsona niech pokaze klase pozdro

wyskok ponad wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
Wydaje mi sie ze Andre Iguodala ma najmniejsze szanse tak jak Hakim Warrick, jakos nie spodobaly mi sie ich paczki. Josh Smith to obronca tytulu, bedzie sie starac go obronic. Natomiast maly, skoczny Nate Robinson nie da sie tek latwo.....Mistrzostwo rozstrzygnie sie miedzy Smithem a Robinsonem...stawiam na tego drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
robinson wygra jak nie spali duzo razy tak jak anderson w 2005 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
Anderson w 2004 roku wsadzil 2 fajne wsadki ale w 2005 to byla porazka totalna mysle ze net nie bedzie taki jak on a kiedy w ogole to jest ?

wyskok ponad wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
Anderson w 2004 roku powinien przejsc do 2 rundy tylko ze błednie dali mu malo punktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
no to juz wiemy kto wygral, nate robinson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
No i juz po konkursach! Moim zdaniem zasluzone zwyciestwo Robinsona. Iguodala
jakos mnie nie przekonal, prawie wszystkie wsady byly z przelozeniem pilki pod noga. Podabaly mi sie tez wsady Warrick'a.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower treningowy do 500-600 zł

Następny temat

Rower treningowy do 500-600 zł

WHEY premium