SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slum Dunk Contest 2006 Typujemy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
carter juz nie pokaze sa goscie co skacza i robia wiele lepsze dunki carter juz swoje 5 min mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chyba ze na meczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja tak mysle wielu stawia na lebrona moim zdaniem on wysoko skacze ale ciekawe dunki bedzie ciezko zato moim kandydatem jest Andre Iguodala czy ktos widzial jak on lata jakie to wymyslne dunki sadzi a jezeli bylby na konkursie wsadow to dopiero co by wymyslil licze takze na dobry wystep niskiego Nate Robinsona ale trzeba czekac czas pokaze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
faworytem z pewnością jest LeBron James
ale wygrana w dużej mierze będzie zależeć czy każdemu uda się zrobić chciany dunk bo pewnie będą wymyślać tak jak w zeszłym roku a wygral wtedy Smith (wg mnie o wiele lepsze były dunki Amare tylko że mu nie wyszły )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
mowie wam lebron moze wygrac dzieki sedziom ale moim faworytem jest Andre w zeszlym roku to b dobre dunki walił jr smith
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Carter skopie im dupy

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
cartera na 100% nie bedzie juz predzej Ricardson (nie wiem czy dobrze napisalem ale chodzi mi o zwyciesce w 2003 i 2004 roku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
A skad wiecie ze w ogole bedzie lebron?? Jak sie pytali go komentatorzy rok temu to mowil, ze nie bierze udzialu bo wszystkie paki zostaly juz wymyslone i on nie wie co mozna zrobic. Wie ktos kto wezmie udzial czy to takie wasze spekulacje??

P.S. zdanie oczywiscie mogl zmienic - oby tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
lebron tez watpie nie wiadomo jeszcze napewno obronca tytulu mysle ze Nate to pewniaki ale reszte trzeba sie domyslic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Skad wiesz, ze obronca tytulu tez? Czesto tak jest, ze ten co wygral, w nastepnym roku juz nie startuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower treningowy do 500-600 zł

Następny temat

Rower treningowy do 500-600 zł

WHEY premium