SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrzywienie kregosłupa - garb. Do jakiego lekarza?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
ja mam wade podstawy mianowice plecy okroglo-wklesle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
lekarz rodzinny skieruje Cie do ortopedy , ten zrobi badani i da Ci diagnoze i potem najlepiej do terapeuty ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
bart jak bys mogl wpadnij do dzialu odchudanie tam jes mokj plan treningu na silownie przy mojej wadzie podstawy jak bys mogl daj swoja opinie bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
jelen22 czyli kofoza ?
hmm jesteś już po jakimś zabiegu ?

..bo żyje się raz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
siema nie no co ty o jakim zabiegu godosz jak bylem u lekarza rehabilitracji 1 raz mialem lasery prady itd i cwiczenia korygujace nic wiecej zakaz chodzenai na siłownie:/ i tylko wylacznie basen teraz mam zabiegi w komorze hiperbarycznej i tam tez tylko cwiczenia zreszta o jakim zabiegu mowisz to jzu jest taka wada ze chyba tylko cwiczenai ale i tak juz kregoslup nie wyprostuje sie ma 22 lata wiec lipa pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
do 24 roku życia można jeszcze sporo zdziałać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
jelen22 czy mała wada nie może być poddana operacji ?
hmm może.. moja kol miała 54s skrzywienia i miała zabieg ;P
w każdym wieku można zoperować i "naprawić" kręgosłup w jakimś stopniu. bądź zrehabilitować..

..bo żyje się raz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Siema. Mam 19 lat. Zainteresował mnie ten temat, ponieważ też mam wadę. Byłem u ortopedy to zalecił tylko basen. Wystaje mi prawa łopatka za bardzo, przez co jak stanę z boku to jest garb i wydaje się jak bym się garbił a to mi wystaje właśnie prawa łopatka. Często mnie w tym miejscu właśnie plecy bolą. Zacząłem chodzić na basen, tylko jakie style pływania unikać? Jakie style sa zalecane dla tego typu wady? Proszę o odp, jak ortopedzi nie pomagają to może tu się dowiem czegoś konkretnego.
Aha. Czy moge w tym wieku tą wadę jeszcze skorygować?

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-11-20 19:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8604
siema jezeli cie to interesuje moja dziewczyna miała skolioze załatwiłem numer do doktora Jurasz w poznaniu pełen profesjonalizm wytłumaczył wszystko zalecenia jednak niestety skrzywienie było zbyt duze trzeba było operowac , operacja przebiegła bez problemowo oprócz tego że rok sie czeka w kolejce jednak efekty sa bardzo zadowalajce blizny prawie nie widac . Za wizyte Doktor nie wzioł żadnej opłaty polecam jak cos to pisz na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Tak, tylko że ja już mam dość chodzić po ortopedach. Byłem już u dwóch. Nic nie pomogli, a do Poznania mam daleko. Poza tym to nie jest duża wada, ale widoczna. Ale dzięki za pomoc. Co do basenu to jakie style na wystającą łopatkę?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w miednicy

Następny temat

Ginekomastia a komisja wojskowa

WHEY premium