SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonczone FBW, co teraz ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

16

Waga

69

Wzrost

180

Staż treningowy na siłowni

6 mies.

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad 50, lawka 50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ttoomek

dział odzywianie odwiesz , poczytaj i zacznij poprostu jeść zdrowo i odżwyczo nie pakuj sie w jakieś gotowe utarte schematy , każdy swój smak, słabości ( ja paluszki) hehe to wszystko trzeba uwzględnić .

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
ale wydaje mi sie ze to przez jedzenie jest, bo raz jem duzo i czesto bo mam apetyt a czasami raz dwa dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ttoomek

słucham w czym problem że podbijasz temat ??? na temat odżywiania już ci pisałem nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
co zrobic aby byl najlepszy wynik ? osrty trening, dieta + odzywki ? i co mozna dac w zamian za wioslowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"co zrobic aby byl najlepszy wynik ? osrty trening, dieta + odzywki ? i co mozna dac w zamian za wioslowanie"

1.sukcesywne zwiększanie ciężaru
2. JEDZENIE na poziomie bardzo wysokim
3. odpowiedni wypoczynek wzgledem wysiłku ( dodatkowe zabiegi takie jak sauna , itd..)

na koncu można odpowiednia dostosowac suplementacje jest to odrobinka całej maszyny .

co z tym wiosłowaniem sie dzieje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
wioslowanie zle technicznie mi idzie +u mnie na silowni nie ma takich malych sztang co mozna sobie dokladac kilogramy tylko gotowce, 10kg, 15, 17,5 ,20 , 25 ,30 , 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ttoomek

"wioslowanie zle technicznie mi idzie " to tym bardziej wykonuj wioslowanie a co ty myslisz że mi wszystkie cwiczenia wchodza nie , ale je wykonuje.

Jak to nie ma sztangi normalnej i obciazenia ??? pierwszy raz cos takiego słysze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
sztanga zwykla 20 kg jest, a ja mowie o tej sztande mini tak jakby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ttoomek

to w czym problem ??? wykonujesz ćwiczenia normalną sztangą , a nie konbinujesz z jakimiś mini .

"sztanga zwykla 20 kg jest, a ja mowie o tej sztande mini tak jakby "

zbędne konbinacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie Masy mięśniowej

Następny temat

Cykl kreatyny

WHEY premium