SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklem z suplementami w Lublinie - jaki polecacie ?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 361
Jeśli ktoś szuka Olimpu lub białka łowickiego, to polecam wyżej wspomniany sklep "Ubrania Sportowe" na Lipowej (adres to Chopina 45 a wejście jest po schodkach w dół, od Lipowej, tak że może to zmylić). Ceny jak w necie, ale tylko Olimp i białko łowickie, jednak z Olimpu wszystko w hurtowych cenach. Otwarty na tygodniu 11-18, soboty 11-14, fachowa obsługa, gość zna się na tym co sprzedaje.

gg: 5442517

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6002
Na Lipowej przy skrzyżowaniu z Chopina, schodkami w dół. Lepszej ceny w Lublinie nie znajdziesz, odżywki Olimpu, białko łowickie, ciuchy sportowe. Właściciel zna się na suplach, diecie i treningu, warto odwiedzić.

"...no pain, no gain..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
Siek jestes wlascicielem tego sklepu ? Co z Olimpu w sklepie jest ? Cały asortyment ? Therm Line forte ciekawi mnie cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 361
Nie jestem właścicielem, ale często jestem w tym sklepie. Therm line II listek 15 caps 8 zl, pozdrawiam

gg: 5442517

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Chopina 45 to jest sklep ktory tzreba odwiedzic bez trzech zdan :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Chopina 45!!!Kumaty sprzedawca,zawsze wspomoże dobra rada i doradzi jak wybrać odpowiednie suple Gorąco polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
tak na Chopina ubrania firm związanych ze sportami walki i suple Olimpu więc warto odwiedzić, podobnie przy Wodopojnej (świętoduskiej?) też Olimp i UNS oraz suple ze Stanów. Natomiast pozostałe sklepy raczej nie zachęcają cenami. Ale nie każdy tak przywiązuje wagę do ceny i woli zrobić zakupu przy okazji kupowania ryżu w tesco czy jeansow w galerii olimp :)

Zmieniony przez - Hemp Beat w dniu 2012-05-29 10:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 370 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12422
HemoBeat tam na wodopojnej maja wszystko z unsa?? bo miałem zamawiać białko econo i gainera od nich na sprobowanie ale to chyba się przejdę tam zobaczę i jak z cenami?? jak allegro??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
gainera mass shockera mieli i econo białko jak byłem w kwietniu i kreatyny bcaa uns, więc może i cały uns mają, ale pewności nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
a ceny wychodzą jak na allegro z przesyłką, albo trochę taniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak to jest ze studiami ?

Następny temat

Muay Thai--Pytanie o treningi

WHEY premium