SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaza białkowa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
dzieki. sogi dla was

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
wstyd sie przyznać ale bialko jem/przyjmuje na oko..:( nie mam wyliczonej diety.
kupiłem bialko poniewaz trudno dostarczyc mi dziennie 200 g bialka z pokarmnow

trądziku nie mam

Zmieniony przez - Cezary93 w dniu 2011-03-12 16:03:12

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Nie ładuj w siebie białka, jeśli nie wiesz ile powinieneś jeść. Zdajesz sobie sprawę, że zbyt duża ilość białka stosowana REGULARNIE powoduje obciążenie nerek? Nawet teraz tego nie musisz odczuwać, ale to nawet po latach wychodzi. Może jakiś rodzaj grzybicy? To nie koniecznie musi być skaza białkowa. Albo jakaś alergia? Zmieniałeś ostatnio coś w swojej 'diecie', używałeś innego żelu pod prysznic, anty perspirantu i itd? Ja kiedyś miałem niezłą wysypkę po *******onym 'Axe'... A nie wydaje mi się, że to skaza. Koleżanka ma i nie ma takich, hmm... ran otwartych wręcz tak to nazwe, bo tu widać, że naskórka aż nie ma... Skaza to tylko krostki, takie jak by to nazwać- zadrapania, plamy, ale nie takie coś. Zdrowiej koleś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
idz do dermatologa, bo tutaj kazdy moze sobie gdybac, co to moze byc.

bo mi np wyglada to na grzybice. ale tez nie jestem lekarzem, wiec tylko tak sobie pisze z czym mi sie to kojarzy.

pojdziesz do lekarza, to sie wszystkiego dowiesz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
I jak wrócisz, to napisz co to, bo ciekaw jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
yy.. ok w srode wam dam znac co powiedział dermatolog.. a axe uzywam..;/

i właśnie naskorka nie ma bo te rany z malego kółka się powiększają.. wlasnie schodzi skora i staje się wieksze..
narazie odstawiam suple silke i sw.. niestety;//

Zmieniony przez - Cezary93 w dniu 2011-03-12 16:39:54

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ok, ale przestań też używać antyperspirantu! A jeżeli ćwiczysz sztuki walki to może być grzyb od maty... Takie są realia niestety, że nie dba się o to, a później jest jak jest. Kolega ostatnio złapał właśnie. Też był u dermatologa, dostał jakieś maści i zaczyna się goić... Dostaniesz pewnie do przemywania coś a'la spirytus salicylowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Lekarzem nie jestem ale to nie wygląda na skazę, prędzej jak chłopaki mówią.
Ja mam skazę i nie mam żadnych krost alergicznych ani tym bardziej takich ran jak ty
a jem wszystko nabiał mięso ryby warzywa owoce rośliny strączkowe kasze ryże makarony pije carbo i niekiedy stosuje odżywki białkowe więc teoretycznie powinienem mić coś takiego jak ty gdyby to był obiaw skazy białkowej

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To może też zależeć od tego, jak ta skaza jest bardzo nasilona. Ale mógłbym się założyć o 100 zł, że to nie skaza . Ale TomQ już powiedział, że tak, czy siak możemy sobie tylko gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
mate mam 1 w tydogniu więc moze.. hm.. zasad higieny przestrzegam ;X
czekam z niecierpliwością do środy..

sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA pomocy

Następny temat

Zestawienie suplementów do 100zł

WHEY premium