SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skamieniały Storm co zrobić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam kupiłem 3 tyg temu storma trzymam go w szafce wiec nie ma wilgoci ani nie jest na słońcu, otworzyłem puszkę i był normalny proszek teraz po 3 tyg proszek jest jak kamień trzeba go rozkroić nożem żeby był sypki nie mogłem wiedzieć iż proszek będzie jak kamień bo nie dotarłem do takiej zawartości puchy

co mam teraz zrobić nadal go spożywać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
generalnie pytanie do wróżki .. sam miewałem dni kiedy tak reagowałem.. ale to były dni a nie ciurkiem cały cykl

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak jeżeli jest twardy a po pokruszeniu sypki to ok i niema w tym nic nadzwyczajnego
1

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
aktualnie sam się z nim męczę .. po rozdrobnieniu i tak "po chwili" tężeje .. daty długie.. spokojnie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem takiego quake'a, działał jak rozkruszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
jeżeli nie ma pleśni to jest okej. twardnieje od tego że jest duża wilgotność w powietrzu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
nie będę zakładał nowego tematu . Zauważyłem że po Stormie boli mnie brzuch i mam w ciągu dnia "srake" ciągnie mnie na kibelek co mam zrobić ? jakieś porady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestań brać. To jedyne wyjście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
kaczor89
nie będę zakładał nowego tematu . Zauważyłem że po Stormie boli mnie brzuch i mam w ciągu dnia "srake" ciągnie mnie na kibelek co mam zrobić ? jakieś porady ?


np:

sprzedaj koledze

oddaj biednym

polub stan płynnej papki


--
generalnie nie bierz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
łatwo powiedzieć 130 zetaw wydałem więc nie chce tracić kasy dlaczego tak sie dzieje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo tak to działa na Ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
czy jakbym kupił Detonator to też by tak działał ? Ma podobne składniki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix arginina + cytrulina

Następny temat

Jaka Kreatyna?

WHEY premium