SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siniaki i bol po zastrzykach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
W trojglowy ramienia i naramienne IMO najwygodniej , najbezpieczniej w m. posladkowy i uda(obszerny boczny)

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
No ok poszlo w udo. Ale parodie odje***em... Wbilem gdzie trzeba zaciagnolem, no i zaczynam a tu dupa... Nie moglem nic wcisnac strzykawa sie zblokowala na winstrolku. W koncu jak poszla to chyba z 0.5 ml odrazu oj zabolalo Z tego wszystkiego az sie spocile i zaczely mi chodzic lapy ale glebnoki oddech i jakos poszlo. Stwierdzam ze udo jest swietne. Zastrzyk i samo wkucie zupelnie bezbolesne (oprucz wpadki). Teraz bede robil na zmiane w uda i poslady wiec nie bedzie w nic czesciej niz 1raz na tydzien.

Podsumowujac jesli ktos sie boji uda to nie ma czego... Miejsce zdecydowanie lepsze niz psladek i przy tym bardzo wygodne jesli kujesz sie samemu.

Dzieki za pomoc koledzy zamknijmy temat.

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Z tego wszystkiego az sie spocile i zaczely mi chodzic lapy

ehh..przypomniał mi się mój pierwszy strzał w udo

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
Minelo kilka godzin i bol sie nasilil. Ciezko mi zginac noge ale jakos przeboleje. Moze to byc wina problemow ze wstrzyknieciem, za szybkim wstrzyknieciem i ruszaniem igla w miesniu

Ku**a mam nadzieje ze nastepny wejdzie jak nalezy i odetchne z ulga, bo zaczynam sie martwic czy towar jkest ok ze takie bolesne klapsy ida.

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
mam rade dla Ciebie praktyczna.Jak masz znajomosci apteczne to zalatw sobie diclofenak injekcyjny i laduj od razu z sokiem albo zaraz obok gdzies.Naprawde pomaga.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Liber_x
"Podsumowujac jesli ktos sie boji uda to nie ma czego... Miejsce zdecydowanie lepsze niz psladek i przy tym bardzo wygodne jesli kujesz sie samemu. "

Zobaczymy co napiszesz jak tarfisz w nerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja nie wiem po co sie kluc samemu po nogach jak mozna kogos ladnie poprosic zbey Cie klul w tylek, on ale jak kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
SamuraiN moze jakos zagadamy na priv? Ja tez siedze w IRL a w sumie jeszcze kilka innych spraw mial bym do ciebie dosc ISTOTNYCH.

Luksus PL. Wiesz na nerw to i w tylku mozesz trafic np. kulszowy a wtedy to dopier cienko bedziesz spiewal. Pozatym jesli trafisz w nerw to wyciagasz igle zgrzytasz zebami i lecisz w inne miejsce.

Dee Jay - Czy ty wogule nie czytasz tematu? Potrzebuje wiecej miejsc na injekcje bo niore 2ml e2d. kucie sie co chwile w bolace dupsko to nic fajnego a lecac uda, dupsko mam praktycznie tydzien przerwy miedzy injekcja w to samo miejsce.

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 529
a ja mam pytanie :jesli test prop cza c5d 200mg a ampulka ma 100 to znaczy ze czeba 2 walic na raz tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
SZATAN 87
jak 200mg c5d a w ampulce masz 1ml/100mg tzn ze zaciagasz do strzykawki 2 ampulki po 1ml/100mg i masz 2ml/200mg



nie ma to jak shocik z rana

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a zatoki

Następny temat

co sadzicie o tym trenabol?

WHEY premium