SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siniaki i bol po zastrzykach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
No wiec chyba bede robil w uda ( na dupsku mam czerwonego guza o srednicy 4cm i boli jak skur****n) winstrol w 1 a tescia w 2 i po jutrze to samo tylko zmiana ud. Jedyne czego sie boje to zastrzyku zawwsze kulem sie w dupsko. W sumie wiem co jak i gdzie ale jakos pekam hehe...

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wniosek - nie masz pojecia o robieniu zastrzykow wiec daruj sobie. Ja tez nie mam o tym zielonego pojecia i wiem ze bym sie pokaleczyl wiec robi mi kolezanka, jestem juz w sumie po 12 strzalach olejow gestych jak ch.uj, robi mi zzawsze w poslad, zawsze w mmniej wiecej to samo miejsce (roznica moze 0,5cm) i nigdy mnie nic nie bolalo, nie mam zgrubien, nie widac nawet miejsca wklucia, wiec daruj sobie nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
selko zapamiętaj że NIE WOLNO bić oleju i wody w jednym strzale.

Może za krótkie igły masz i stąd ten guz po strzale.

Ja bym robił w uda i w dupsko strzaly , nie bawiłbym się w inne partie.

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
nie , bo prop to olej , a wino to woda...

olej spowalnia wchlanianie ,przez co efekt nie jst taki jak mógłby być
1

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
W ostatnim cyklu sprawdzilem opcje olej + woda w jednej iniekcji i przyznam ze dzialanie obu srodkow bylo widoczne wiec nastepny mit obalony

Poza tym o wiele mniejszy bol

Po samym winku np w naramienny trening tej parti moglem wykonac po 2-3 dniach.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2007-06-13 10:49:15

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Dokladnie tak jak Aleks.
Niemozliwosc wbijania oleju z woda jest mitem, olej niejest w stanie spowolnic dzialania substancji, bo co by to znaczylo ? Ze jak wbijamy propa z winem to wino zacznie dzialac wtedy co prop, a jak z enanem to wtedy co enan ? Neee

Mniej bolu, bo olej lagodzi wejscie subst w miesien i mniej klucia
1

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
"Może za krótkie igły masz i stąd ten guz po strzale."

Tego nie wiem mam igly 0.6 o dlugosci 2.5cm (sama igla bez plastiku) i wbijam do samego konca.

"Wniosek - nie masz pojecia o robieniu zastrzykow wiec daruj sobie. Ja tez nie mam o tym zielonego pojecia i wiem ze bym sie pokaleczyl wiec robi mi kolezanka, jestem juz w sumie po 12 strzalach olejow gestych jak ch.uj, robi mi zzawsze w poslad, zawsze w mmniej wiecej to samo miejsce (roznica moze 0,5cm) i nigdy mnie nic nie bolalo, nie mam zgrubien, nie widac nawet miejsca wklucia, wiec daruj sobie nogi"

Zastrzykow sie juz narobilem i zawsze bylo ok. Tu gdzie jestem nie mam mozliwosci poproszenia kogos doswiadczonego. A skoro walisz gesty olej to pewnie co 5dni wiec tez nie kujesz tyle co ja. Pozatym tesc na oleju wchodzi gladko tylko Wino boli. A co do darowania sobie nog to bym sie klucil bo wszyscy twierdza ze to najbezpieczniejszy miesien dla amatorow.

To co z iglami panowie za krotkie?

Moze ta dlugosc bedzie ok do shotow w uda?




Zmieniony przez - Liber_x w dniu 2007-06-13 11:37:51

Zmieniony przez - Liber_x w dniu 2007-06-13 11:39:25

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Za krotkie! 3 cm to jak dla mnie minimum na uda. 3,5 w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja w moj chudy tylek wale 0,7x40 , 25mm to mozesz sobie w zebach podlubac, chyhba poprostu zamiast w miesien subatsncja dostaje sie pod skore, nie znam sie ale tak mi sie wydaje.. robie co 5dni ale w to samo miejsce praktcznie.kolega bije wino i propa w jednej strzykawe co 2 dni tez w poslad i tez w to samo miescje i nic go nie boli...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a zatoki

Następny temat

co sadzicie o tym trenabol?

WHEY premium