SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siniaki i bol po zastrzykach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
Witam jestem po 4 klapsach wina i 4 test prop. Problem w ty ze zastrzyki sa dosc bolesne. Winstrol idzie elegANCKO ale Winstrol to juz maly koszmar. Sa zastrzyk jest dosc bolesny ale dramat zaczyna sie dzien puzniej. Robia mi sie lekkie siniaki a miejsce injekcji bardzo boli przez kolejnych kilka dni. Zastrzyki przyjmuje e2d wiec jest coraz forzej bo wale w siniaki :/

jaka moze byc tego przyczyna?

Po 1: biore tescia i winstrol w ten sam dzien zastrzyk po zastrzyku w ten sam posladek poprostu minimalnie obok.

Po 2: Zawsze igly i strzykawki sterylne, do nabierania inna niz do zastrzyku.

Po 3: miejsce injekcji ksiazkowo wiec to raczej nie problem.

Czy dobrym rozwiazaniem bedzie pruba injekcji w inne miejsce? np. Udo, barki?

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Tak jest do kupienia... ale tez sa wyj****. Wyjscia jak widze jednak nie mam i trzeba bedzie popytac. Dzieki i pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
firmy srodkow nie podales...mialem tak po propie z UC jednym slowem lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
Faktycznie Adrian sorry MY BAD.

No wiec wino jest z - Zambonu

A tesc to - Farmak.

Dodam ze przez 2 do 4 dni pod skura czuc wyraznego jakby guza.

Moj kolega jest na dokladnie takim samym cyklu i ma podobne ale troche slabsze objawy.

Moze faktycznie to przez robienie 2 strzalow pod rzad?

POMOZCIE bo ledwo siedze chlopaki
1

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Mozesz mi powiedziec kto podsunal Ci pomysl walenia 2och strzalow jeden po drugim w ten sam miesien ( minimalnie obok ) ?

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
No pomysl jest d****ny i jest moj

Chodzi o to ze nie chcielismy robic zastrzykow codziennie... A tym sposobem mamy 1 dzien przerwy.

Czy mam rozumiec ze znacznie lepsze bedzie kucie sie 1po2 ale w dwa ruzne posladki?

"To live is to suffer, but to survive... Well... Thats to find meaning in this suffer" (DMX). Ride or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Mozesz mi powiedziec kto podsunal Ci pomysl walenia 2och strzalow jeden po drugim w ten sam miesien ( minimalnie obok ) ?

A w czym problem? Bije propa i wino w jedno udo tego samego dnia. Kilka 2-3 cm obok pierwszego strzalu. Nie mam zadnych problemow. Pierwsze kilka strzalow bralem w barki i dupe i bolalo masakrycznie. Uda zreszta tez. Po kilku praktycznie zero bolu pomimo dwoch zastrzykow w jedno udo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winko wal po barkach, propka w pośladki, albo na odwrót i masz problem z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Wystarczająco dużo miejsca masz na pośladkach i udach.
Po ch** kombinować z barkami i innymi mniejszymi mięśniami.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kolega wbija wino i propa w jednej strzykawce w poslad i nie boli go nic ani iniekcja ani dzien pozniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
wal w jednym shocie dwa srodki boze w czym problem a nie kujesz obok w miejsce gdzie przed chwila była iniekcja jaki w tym sens kompletna głupota ...

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jesli walisz ciagle w to samo miejsce to moze zrobic sie nawet zakazenie. Druga sprawa jesli nadmiernie ruszaz pompka w miesniu to igla po prostu tnie zywa tkanie czego efektem sa pozniej siniaki i niezly bol miesnia.
Jesli nie potrafisz robic inj. niech ktos z doswiadczeniem to robi.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a zatoki

Następny temat

co sadzicie o tym trenabol?

WHEY premium