SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia w centrum Gdyni

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Czesc,

Jak w temacie - szukam jakiejs fajnej silowni w centrum Gdyni. Bardzo mi sie podoba w www.activklub.com ale niestety nie pasuje mi lokalizacja (ul. Morska, kolo AM), wiec szukam czegos w rejonach swietojanskiej, wladyslawa itp.

Dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2898
niedaleko PL Kaszubskiego Masz silownie w YMCE (dokladnie miedzy PL Kaszubskiem a LO IX nie wiem jaka to jest ulica.. Żeromskiego?)
karnet bodajze 60-80zl, z tego co slyszalem sprzet wporzadku, godz otwarcia 15-20. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
YMCA - już zamknięta
hmm

tam masz PLANETE - ale karnet troche więcej jak 100zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
YMCA Znowu otwarta !!!!
60 zl miech , nowy wlasciciel. Prawie wszyscy starzy wrocili, poza mna hhyhyhhyhy:> okolo lutego i ja sie tam zjawie;]

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
W YMCA Gdynia "trochę" się zmieniło - obecnie jest to chyba najtańsza siłownia w Gdyni i jednocześnie jedna z lepszych w tym mieście. Adres: ul. Żeromskiego 26 (tzw. budynek Anonse).

Podstawowe informacje w skrócie:

1. Godziny otwarcia 12.00-21.00 pon-pią i 10.00-14.00 sob.

2. Karnet ulgowy 50zł/miech (z legitymacją YMCA).

3. Karnet normalny 80zł/miech.

4. Karnet studencki 60zł/miech.

5. Wejście jednorazowe bez karnetu 10zł.

6. Legitymację YMCA można wyrobić od ręki za 25zł (zniżki studenckie, uczniowskie, itp.) lub 50zł (pozostali).

7. W ramach karnetu można korzystać bez ograniczeń czasowych, nawet codziennie, przez 30 dni. Wejście 1-razowe także bez limitu czasowego.

8. Pomieszczenie jest duże, wykładzina na całej powierzchni jakieś 60-70m2 i do tego czysta łazienka z kabiną prysznicową, gorąca woda, umywalka, ubikacja, duże lustro, kafelki, wszystko codziennie sprzątane i dezynfekowane.

9. Szatnia z szafkami zamykanymi na kluczyki dostępne u opiekuna siłowni (bardzo spoko gość, nie spotkałem się dawno z taką kulturą i miłym podejściem do ludzi a to też dodaje uroku siłowni).

10. Sprzętu jest masa choć ma swoje lata i zdarzają się drobne problemy ale są w miarę na bieżąco rozwiązywane. Jest w sumie paręnaście urządzeń: brama, suwnica, różne sztangi, masa hantli, fajny sprzęcik do kapturów i brzucha, ławeczki, maszyny do nóg, rower magentyczny, itp. itd. na praktycznie każdą partię mięśni. Od czerwca ma się jeszcze pojawić modlitewnik i być może bieżnia.

Ogólnie bardzo polecam - ja korzystam z tej siłowni już drugi rok a są tu ludzie którzy przychodzą po 5-6 lat. Atmosfera jest super, bardzo mili ludzie, może także dlatego że siłownia nie ma żadnej reklamy i trafiają tam głównie ludzie z polecenia kogoś kto korzysta.

Warto jeszcze raz podkreślić niską cenę (chyba najtaniej dla siłowni tej klasy w Gdyni) i naprawdę spory wybór porządnego sprzętu. Dodatkowo chwalę za czystość i porządek - widać to.

Zmieniony przez - Madero w dniu 2009-04-12 14:37:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Widze ze reklamujesz ymce :) wiec i ja wkleje w ramach pewnej przeciw wagi swoje zdanie:

Ymca:
1) Malo obciazenia jedna sztanga pseudo olimpijska......
2) Stary sprzet
3) Brak modlitewnika stojakow do przysiadow i wyciskania na barki
4) Nie ma urzadzen do robienia cwiczen aerobowych rowery zepsute a siedzisko pekniete to hit sezonu
5) Sprzet nie dziala jak powinien kombinacje z linkami itp

Konkluzja jest taka dobra silownia dla poczatkujacego a tak nic pozatym. A z ta czystoscia to przesadziliscie nigdy nie widzialem zeby tam ktos odkurzal= syf na podlodze i pelno kurzu. Jedna kabina prysznicowa z grzybkiem i zniszona sluchawka od prysznica to troche malo jak na zaplecze sanitarne. Woda co najwyzej letnia zima srednie uczucie. Jak wspomnialem wyzej silownia dla poczatkujacych z jednym ale, brak trenera osoby pracujace w roli opiekuna silowni nigdy nie mialy stycznosci z kulturystyka.

Dla pan uwaga nie ma szatni oddzielnej. Slowem taka piwnicza silownia pod komercyjna przykrywka.

Obiekt ma swoje najlepsze czasy dawno za soba. Kiedys jak byla druga sala obecnie zaadaptowana na kolko plastyczne mialo to rece i nogi.

Reasumujac mozna ta silownie doprowadzic do stanu bez wielkich kosztow ale od lat nic sie tam nie zmienia.

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
witam!
jestem na tym forum nowa ale dzięki niemu wykupiłam karnet na siłownię w ymce w gdyni. powodem jest to że chcę poprawić kondycję oraz zadbać o wygląd. mam pewne obawy ponieważ z tego co piszecie to same męskie towarzystwo a ja poraz pierwszy będę dziś na siłowni i w związku z tym mam pytanko czy mogę liczyć na jakąś pomoc bądź radę? z góry dzięki za odpowiedź ;)

nowicjuszka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Jeśli będzie akurat ktoś z większym stażem to pewnie pomoże a tak może być z tym problem bo jak zapewne wiesz trening nie polega na "wykonywaniu ruchów bez ładu i składu"

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
dzięki!
byłam zobaczyłam i jest fajnie tyle tylko że sama wśród mężczyzn ale mam zamiar być tam stałą bywalczynią lecz muszę dobrać sobie odpowiedni trening a może ktoś by pomógł w znalezieniu takiego treningu ja nie bardzo się w tym orientuję. mam 20 lat,ważę około 57kg i mam 160cm wzrostu z góry dziękuję

nowicjuszka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
jak chcesz to napisz na gg:)

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
ja jakoś przez mój system nie mogę napisać do ciebie przez forum ale podam mój jak możesz to napisz 2130269 dzięki

nowicjuszka:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kupie ...

Następny temat

Silownia na sprzedaz

WHEY premium