SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia kielce tytan

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1321
Chodzi ktos do tytana na starodomaszowska w kielcach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
linia 34 , wysiadka Al. Solidarności/Domaszowska 14 przystanek nie licząc Żytniej. Co do godzin musisz dzwonić. Tel. w linku. Ja chodzę do gdzie indziej to nie wiem.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
standardowo strzele z linku

https://www.sfd.pl/Informator_ŚWIĘTOKRZYSKI-f213.html 

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1321
wiem gdzie jest tytan ale pytam kto chodzi bo zaczolem uczeszczac xD i powiem ze ludzie sa spoko i wogole super atmosfera polecam silke ale chce sie dowiedizec czy ktos z tego forum ta chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
ja czasmi tam uczeszcam i uwazam ,ze siłownia jest w miare słabo wyposazona i naprawde jest mało mijsca...gdy jest wiecej ludzi kazdy sie o siebie potyka;/;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1321
NO zalezy kiedy ;p np w poniedizalki od 17 to tragedia jest ;p ale wczesniej jest luz tzn wzasadzie w pon sr i pt chodze to od 17 jets tragedia bo juz o kazdej porze bylem a przed 17 jets luzik moze 2 osoby ;p gora 4 xD moze slabo wyposarzona ale jest co potrzeba :) mi poczatkujacemu wystarcza all a co powiedziec o calej reszcie koksow xD ktorzy sa calkiem przyjemni xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
no koksy to tam sa....ciekawe ile razy by sie na drazku podniesli<lol2>:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1321
jest paru ale nie duzo co plecki robia nawet nie paru tylko ze 3 ;p no moze 5 gora :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Witam chodze do tytan dobra silownia jutro bede o 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
co nie spamujecie?

Zmieniony przez - silnica w dniu 2010-03-07 17:50:28

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
A ja mam takie pytanko. Jadę do kielc na kilka dni i mógłby mi ktoś napisać gdzie znajdują się siłownie gdzieś blisko centrum abym mógł pójść poćwiczyć w poniedziałek,wtorek,środę obojętnie w których godzinach. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dzięki
A i jeszcze jak można to napisać dokładną lokalizację albo jakiś link i ile wejściówka na 1 dzień może kosztować:)

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
siłownia Samantha, Zagórska 62 - 10zł, Siłownia Herkules, Kryształowa http://www.herkuleskielce.pl.tl/, siłownia Tytan http://www.cylex.pl/firmy/tytan--siłownia--marynowski-p--10867340.html około 6 zeta za wjazd...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka w Kielcach

Następny temat

Futbol Amerykański - REKRUTACJA

WHEY premium