SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka by viRek_kk

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Czesc.
Chcial bym wam pokazac moja piwniczna silownie. Niestety pomieszczenie ma 4x2,5m ale poradze sobie.



Ciezary

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
odświerzam, spoko siłka łapaj soga jest dobrze, wpadaj do mnie

https://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html

Zmieniony przez - Mr.Figiel w dniu 2009-07-21 18:16:19

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202










Teraz juz mozna komentowac.
Obciazenia na sztange jest :
2x15kg
8x5kg
4x2,15kg
4x0,5kg
6x1kg

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
siłownia spoko podoba mi się wyciąg muszę taki zrobić pozdro sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
spoko narazie wystarczy jeszcze tylko drazek by sie przydal sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Bydli jks drazek w planach ale musze kase na material uzbierac bo juz spawarke xD
a co do skosu to juz mam pozpawana lawke do brzuszkow tylko musze deske skolowac i materialu troche.


Pozdro

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
ładne obciążenie, jak się sprawuję wyciąg?? nie majta się ciężar??

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Spoko siłka :) Obciążenie mi się podoba :) jw majta się ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Lawka tak pod sciana ze nikt do asekuracji nie wejdzie jak dokupisz ciezaru.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
No troche lata ale to tylko jak sie robi szybko ale jak sie robi powoli , dokladnie to jest dobrze...

ToMoo00OO na zdjeciach nie ma jeszcze moich nowych zabaweczek ( 2x15kg) takze orginalne xD

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Zawodowy to sa zdjecia z okolo 3 tygodnia temu , teraz lawka inaczej stoi i jakies pol metra od sciany i daje rade wejsc xD

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze tatoo

Następny temat

Top Mass

WHEY premium