SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka by viRek_kk

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
No to spoko szkoda jeszcze ze wyciag masz do sufitu mocowany, bo przez to brak wyciagu dolnego.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
wyciąg dolny można łatwo dorobić wystarczy przymocować jedno kółko do podłogi i gitara :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Siłka fajna, ale nog pewnie nie robisz, bo stojakow nie widze ??
A moze sie myle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Fajna siłownia jak na poczatek. SOG leci.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7521
Widze obciażenie konkretne masz ogólnie siłka spoko sog :-]

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Mateusz54 kuleczko mam juz tylko musze wywiercic dziure w podlodze i kupic linke. i bedzie wyciag dolny ale jakos nie chce mi sie narazie tego robic xD ale w swoim czasie bedzie.

Smuk nog nie robie bo nie mam stojakow ale sa w planach , musze material kupic i bedzie.


Komentowac dalej . Pozdro

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Ja mam taka sama laweczke jak Ty i sobie z nogami radze - poprostu wyjmuje stojaki, wsadzam na odpowiedni poziom tylko obrocone i moge bez problemu brac i odkladac sztange do przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Ta lawka nie ma regulowanych stojakow, ale mozna rozkrecic ale to jest za duzo roboty. Poczekam jakis miesiac max dwa i beda same stojaki . Pozdro

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Faktycznie nie przyjrzalem sie dokladnie, ja mam laweczke z marbo tylko ze ma regulacje kata nachylenia oparcia i regulacje wys. stojakow

Fajne obciazenie, soga juz dalem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
smuk robię dokładnie tak jak ty z ławką xDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze tatoo

Następny temat

Top Mass

WHEY premium