SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siema, szukam pomocy z suplemantacją

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
Witam, mam 16 lat i postanowiłem wziąść się za siebie. Ćwiczyłem już kiedyś ale bez planu, motywacji i nie regularnie, to tak jakbym nie ćwiczył. Jakieś 2 miesiące temu postanowiłem zgubić oponkę na brzuchu. Ważyłem wtedy 83kg, waga dziś rano na czczo pokazała 74,9 kg :):):). Oczywiście samo to nie przyszło, dieta, moje aeroby (codziennie biegam jakieś 30 min tempem dość szybkim) i biore po 3 kaps. Thermo speed z Olimpu, ale to dopiero jakieś 2 tygodnie. Dziś policzyłem, że zostało mi kaps. na ok 10 dni. Z rezultatu jestem dumny. Acha mam 181 cm wzrostu, pas 86 cm. Na samym początku chciałem zgubić brzuch i masować, tak aby było mi najłatwiej. Chcę spaść jeszcze jakieś 2-3 kg i nie wiem co potem robić. Mam jeszcze troche tłuszczyku na brzuchu, robie codziennie ok 100 brzuszków na ławce skośnej. Ostatnio nawet poczułem 2 cegiełki w górnej części brzucha, i ich zarys bardzo malutki, ale jakiś jest :0 I teraz się zastanawiam co robić, wiem że ,moja masa nie jest imponująca ale jakaś jest. Zastanawiam się czy nie zrobić "rzeźby" z tego co jest, tak na lato, a w zimie masować. Chcę jakoś wyglądać bez koszulki i nie bać się jej zdjąć. Sprzęt jaki posiadam to ławka skośna, drążek, ławka regulowana ze skosem dodatnim, rowerek, hantelki 2, 2 gryfy - duży i mały, i 75 kg obciążenia. Nie zależy mi na sile jak na jakimś sensownym wyglądzie. Sprawa następująca to fakt, że idę do nawej szkoły i chciałbym tam jakoś wyglądać. Wiem, że nie zrobie z siebie czegoś super, nie licze na kaloryfer, ale powiedzmy do września coś się może poprawić. Mam już plan ćwiczeń, myśle, że mogę sobie odpuścić fbw, bo jednak coś ćwiczyłem. Na jakieś suplementy mam 100 zł, jakie mam je kupić, na mase? Jednak chciałbym wyglądać jakoś w te wakacje:/ Jeżeli chcecie to wieczorem wrzuce jakieś moje fotki. proszę pomóżcie, doradzcie coś dla początkującego. Acha moj tłuszcz wynosi ok 17 %. Jak mam ćwiczyć aby coś z tego wyszło, jakie odżywki? Proszę o pomoc. Z góry dzięki. Michał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
pomoże ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
zdjecie bedzie przydatne , tylko nie rozumie chcesz zrzucić brzuch , czy robić mase , czy sie rzeźbic ?? bo wszystkiego na raz nie idzie zrobic

zreszta ten spalacz wogole nie byl ci potrzebny i nie jest do redukcji bo dzieki diecie i aerobom zrzucasz kilogramy a nie spalaczowi

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-29 18:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
mosisz wybrac jakis cel bo piszesz ze chcesz zrzucic pare a pozniej odzywki na mase. i brzucha nie rob codziennie tylko jakies 2-3 razy w tygodniu spokojnie starczy. jak sprecyzujesz swoj cel to bedzie łatwiej z porada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka porada dla ociemniałego.

Następny temat

Pomoc przy ćwiczeniach, diecie itp

WHEY premium