SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka i trening siłowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
chcialem pwoeidziec wlasnie ze nie dąze do az tak mocno zbudowanej sylwetki... chche byc dobrze zbudowany ale jedynie na rzebzie...nie chche ywgladac jak osilek

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1510
Ja mam identyczny cel jak emate. Nie chce miec 50 cm w bicepsie, ja chce miec 35 cm, a mam teraz 32,5. Robie trning posredni miedzy masa, a rzezba, bo jeszcze nie mam co rzezbic. Czy trening na rzezbe tez moze ograniczac dynamike? Ten trening cwiczy bardziej wytrzymalosc miesni, niz jego sile. Mi wydaje sie, ze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W siatkówce nie jest najważniejsza siła ataku czy zagrywki. Najważeniejsza jest głowa. Oczywiście lepiej wygląda gwóźdź w 2m, ale w końcu nawet przez przypadek przeciwnik może podbić piłkę. Co ma da siła jeśli mam przed sobą potrójny blok.

Siatkówka is Cool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja trenuje siatkowke i nie chodze na silownie jednak w domu podciagam sie na drazku wmacniajac plecy co pomaga mi w zdobywaniu asikow serwisowych
pozdrawiam

:):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
A teraz w drugą stronę: czy siatkówka może zastąpić siłownię?! Przed wakacjami jak chodziłem na szkolną siłke raz na jakiś czas to mogłem wycisnąć 80 kg. Kumpel tak samo. On ni cnie trenuje. Ale ja gram cały czas w siate, a przez wakacje grałem 3 razy więcej niż w roku szkolnym. Po w wakacjach z kumplem wyciskaliśmy - on wycisnął 67,5 a 77,5. Co wy na to ? ))

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklepy ze sprzetem pływackim

Następny temat

akrobatyka,sztuki walki i inne

WHEY premium