SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia na reja

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czegoś z na temat siłowni na ulicy reja, chodzi mi głównie o atmosfere, wiem jaka to okolica mam znajomych w gimnazjum nr 13 (w tym budynku mieści się siłownia), sam raz miałem nieprzyjemności z miejscowymi, po tym jak mój kumpel przez przypadek wpadł na jednego z nich. Nie chce mieć takiej sytuacji że pożegnam się z komórką ,czy na samej siłowni po przypadkowym spojrzeniu ktoś zada mi to egzystencjalne pytanie : "Masz jakiś problem kur**??) Więc jak to wygląda czy ci osobnicy na siłownię uczęszczają i czy naprzykrzają życie innym na terenie bądź wokół niego?


pzdr.

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Chodzi tam paru miejscowych ale ogólnie to dużo studentów w sezonie. Atmosfera średnia , sprzęt też i małe pomieszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
spokojnie tam jest wszystkich miejscowych znam z tamtad wiec luz nic ci nie bedzie . na silowni nie kradna ani nic wiem bo pracowalem tam rok .. Pozdrawiam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
No to ja może sie podłącze do tego tematu...Siedze czasem na SFD ale bardziej na Insomni

Kiedyś coś próbowałem z zabawą w siłownie, ale cały sprzęt był w domu i w związku z wyjazdem na studia chce zacząć śmigać na siłownie we Wrocku

Wybór padł na siłke na Reja w gimnazjum 13

i chce zapytać co powinienem wiedzieć jak ide tam? co mam zabrać ze sobą ?

W domu nie było takich zmartwień, wstawałem, szedłem do góry na strych po schodach i tyle

Nigdy nie byłem na hmmm "normalnej" siłowni i chce zapytać czy tam panują jakieś specjalne obyczaje? wiecie pewnie o co chodzi, temat może śmieszny ale wole zapytać tutaj, niż potem świecić oczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Jak na każdej publicznej siłowni weź ze sobą strój na przebranie , buty , ręcznik i miej ze sobą dowód osobisty , ewentualnie legitymację studencką . Choć z tego co pamiętam to na Reja dla wszystkich są jednakowe ceny tzn nie ma zniżek dla studentów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
nie ma znizek 49,99 kosztuje karnet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Dzieki za odpowiedzi, SOGa nie dam -nie mam abonamentu więc duchowy

Wiem, że jest otwarte od 13

Więc jeśli zjawił bym się w okolicach 13.30 natknę się tam na jakieś wielkie tłumy czy może na pustkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2329
od dzis od 10:30 jest otwarta!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Możecie podać dokladny adres tej silki na Reja? Bo przeszedlem dzisiaj całą ulicę i nie znalazłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
w budynku szkoly wejscie od tej hali nowej sportowej.. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pretficza Bodyfit

Następny temat

kiedy wkońcu jakas silka w kudowie?

WHEY premium