SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa co kupić kelton vs marbo, proszę o pomoc !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2039
Nie wiem czy jak myślisz, że masz 32-34 cm w łapie to z ciebie jakiś mocny człowiek czy coś ? Nie rozumiem tego chwalenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
demon ale w żadnym wypadku, dla mnie to jest śmieszny wynik nie wiem czy ty ćwiczysz czy nie, no ale chłopcy w tym wieku na pewno mają więcej. Powiedziałem to tylko orientacyjnie z tym że ćwiczę na drążku ;] Chciałem wszystko opisać to chyba napisałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
15 lat ma chłopak i chcielibyście żeby miał 40 i to na kablu? Na pewno w wieku 15 lat nie mają po 36-38cm w łapie, chyba, że zalane tłuste dupy, które wstydzą się koszulki zdjąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
O właśnie mogę wam podać to nawet na swoim przykładnie 1-klasa gim miałem 32 cm w łapie ale słaby zarys praktycznie zerowy - byłem sporo grubszy, teraz zacząłem ćwiczyć itp no i się wyrzeźbił a rozmiar podobny :D Dobra dobra, ale o tym w innym temacie :D Teraz chce tylko dowiedzieć się na temat sprzętu, czy ten wyciąg aby na pewno nie będzie się zacinał i stacja na nogi, bo raczej inne rzeczy no to co innego ? :D A i właśnie, jedna sprawa, bo chciałbym robić przysiady a widzę, że te stojaki mają tylko 155cm max, jak myślicie dam rade ? Czy szukać innych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
pytanie podstawowe, ile możesz na to hajsu wydać? i masz już coś oprócz tego drążka? i jaki jest ten drążek? coś konkretnego, czy jakieś badziewie chińskie do futryny? będziesz ćwiczył sam, czy z kimś?
a i jeszcze jedno ile masz miejsca?


Zmieniony przez - 4nal w dniu 2014-01-06 15:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
No to tak, kasy coś myślałem do 2300 max, ale jeśli trzeba będzie troszkę dołożyć no to damy radę :D Drążek, nie żaden chińczyk, przyspawany na stałe do ściany i balkonu, mogę wam potem zrobić zdjęcia :D Będę ćwiczyć sam, miejsca, za dużo nie jest, jeśli chce urządzić coś w domu, a jeśli nie to, w garażu obok domu mam do dyspozycji 12m2. Lecz chciałbym to wszystko w domu zrobić, bo biegać do garażu no to trochę lipnie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
no to co potrzebujesz:
*poręcze - najlepiej na allegro, bo za 130 masz z przesyłką, a nie jak u keltona ponad 200 :)
http://allegro.pl/porecze-do-cwiczen-porecz-2kolory-200kg-super-cena-i3807060954.html
*ławka - najlepiej regulowana i wolnostojąca z możliwością dołączenia jakiś sprzętów (prasa, modlitewnik) Jak na moje to skos ujemny nie będzie Ci potrzebny, bo tego i tak się nie używa. Sam mam nigdy nie korzystałem.
*stojaki - regulowane (takie jak dałeś) lub wielopoziomowe np.; takie od marbo, tanie i dobre :)
http://allegro.pl/marbo-home-stojaki-pod-sztange-wielopoziomowe-i3827950012.html - chyba ostatnie sztuki w tej cenie bo na stornie nie ma :)
*obciążenia - najlepiej używane, albo toczone, na nowe oryginale szkoda kasy, bo i tak nie ma tam się co zepsuć :)
*gryfy:
-długi minimum 180 może być 220 i tylko i wyłącznie na caciski sprężynowe, sam mam i polecam ten od marbo
-mocno łamany
-zestaw hantli, najlepiej na zaciski sprężynowe
Jako dodatki:
*wyciąg - najlepiej z siedziskiem i blokadą na uda
*prasa na nogi - warto mieć, ale nie jest niezbędna
*modlitewnik - wkładany do ławki lub wolnostojący - też warto mieć, ale nie jest niezbędny :)
jak jakies pytania to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Dzięki za odpowiedź, niestety za późno spojrzałem, i stojaków nie kupiłem :D Hmm, co to tych poręczy, czy naprawdę mogę im zaufać ? Wyglądają niezbyt wytrzymale ;/ Co do reszty tak, ławkę biorę od keltona regulowaną, obciążenia postaram się kupić używane, gryfy również, ale hantle na zaciski sprężynowe ?! :o Czy aby na pewno ? Właśnie, że ten wyciąg nie ma ani blokady ani siedziska, nie wiecie czy można dokupić, lub jakoś łatwo dorobić samemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
hantle na zaciski sprężynowe :) mam i polecam, będziesz się wk***iał jak będziesz musiał cztery raz odkręcić i zakręcić chcąc dołożyć ciężar :) z tego co widzę to dzisiaj wypuścili nowy model, ale za 400 :) mam tą trytona od keltona i powiem szczerze, że bez rewelacji jak za tą cenę, ale niestety nic lepszego nie ma, a te og marbo jakoś mi się nie podobają - nie lubię żadnych wymyślnych konstrukcji.
wyciąg - Akurat do tego chyba nie da rady, lepiej poszukaj coś z siedziskiem i blokadą :)
poręcze - wejdź na allegro wpisz "poręcze" i sobie poszukaj takich jakie Ci będą odpowiadać :)
A ogólnie to sprzęt nie musi być nowy :) na forum i na allegro idzie dorwać coś używanego w dobrej cenie, a stan jak nowy :) wystarczy poszukać :) Ja swojego czasu kupiłem ławkę heavy tryton, modlitewnik, stację na nogi, stojaki HS1 bez ryski, praktycznie nówki za 400 wszystko :)

Zmieniony przez - 4nal w dniu 2014-01-07 20:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
To rzeczywiście, interes życia :d No tak, marbo strasznie "wydziwia" i to mi się nie podoba. Zaś kelton się ceni, no coś za coś :D A ten nowy model to kto i czego wypuścili ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która ławka lepsza

Następny temat

Bieznia, jaką kupic.

WHEY premium