SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa co kupić kelton vs marbo, proszę o pomoc !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Witam serdecznie wszystkich !
Jestem nowy na forum sfd a to mój pierwszy post, więc jeżeli temat w złym dziale proszę o przeniesienie, ale nie usuwanie :]
Więc tak, może na początku się przedstawie :
Mam na imię Dominik, mam 15(rocznikowo 16) lat i chciałbym rozpocząć moją przygodę z siłownią. Ważę65 +/- kg(po świętach :P) przy 172 +/- 4cm wzrostu. Aktualny staż to takie tam ćwiczenia na siłce w szkole, nie bardzo chcę jeździć na siłownie do miasta bo mam 20km a w dodatku jest słabo wyposażona, więc wybór padł na zorganizowanie jej w domu.
I właśnie tutaj proszę was o pomoc w doborze siłowni, a dokładniej marki, jestem bardziej nastawiony na kelton'a gdyż sprzęt bardziej mi odpowiada i w dodatku wiem, że ławka z marbo jest wyższa a przy moim małym wzroście to może być problem ;/
Więc tak wstępny zestaw nad którym myślałem :
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/17/39/415
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/285
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/16/287
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/15/226 
lub
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/313
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/38
lub (nie wiem czym się różni)
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/15/372
No i do tego jakieś obciążenie i gryfy, myślałem nad kupnem obciążenia na złomie, bądź używanego na allegro. A co do gryfu prostego mam pytanie czy warto kupować ten 213cm zamiast 180 ? I czy duża różnica jest między 28mm średnicy a 31mm ?
Co do mojej niepewności do kelton'a czytałem kilka tematów, ludzie pisali, że np do wyciągu nie chcieli dosłać im drążka, czy brakowało czegoś w wysyłce, więc proszę was o doradzenie.
Może od razu napiszę co chce osiągnąć, mianowicie zredukować tłuszcz i zrobić lekką masę + rzeźbę, myślę, że znajdą się tu pomocni ludzie na forum i doradzą, z góry dziękuję. Jeżeli ktoś chce to będe na gg 40196180 :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Jak nie chcesz wydawać kasy,a zbudować masę i wytrzymałość i przy tym palić tłuszcz to kup sobie drążek, poręcze, stojaki do pompek i zobacz jak kalistenicy i Ci od street workoutu wyglądają u nas na forum, czy w internecie, a reszte kasy przeznacz na suplementy i dietę. Kup jedynie gryf i ciężar i rób nogi, ale je też idzie bez tego zbudować. Zależy jakie masz cele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Drążek już mam, i w miarę mi to idzie, bo biecps mam około 32-34cm (niby śmieszny wynik, ale w tym wieku no kto wie) Chcę też kupić raz a dobrze, kto wie czy w przyszłości nie będę chciał przypakować :) A suple itp odpada, raczej się tego nie chwycę, masę jest mi łatwo przybrać, zrzucić troszkę ciężej ale da rade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Z tym sprzetem to naprawde konkretnie mozna juz pocwiczyc, warto sie w cos takiego wyposazyc chociazby dlatego, ze mowisz o dojezdzie 20 km co jest dla Ciebie uciazliwe i latwiej bedzie Ci cwiczyc w domu. Jesli masz na to finanse to czemu nie :) fajna sprawa. Ja mam drązek 180 i mi taki wystarcza a jestem od Ciebie pare lat starszy i z tego co przeczytalem duzo wyzszy i ciezszy wiec nie wiem czy Ci ten drazek 213 potrzebny :) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Heh, no jak wolisz, jak masz fundusze to Twój wybór :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Dlatego pytam czy to coś warta, chce waszego doradzenia czy na tej siłce zrobię efekty, i ogólnie jak ten wyciąg się zachowuje, czy aby ta stacja na nogi jest dobra i wgl coś w ten deseń :) Kurcze bardzo ciężko jest coś wybrać, najbardziej boje się tego, że z panią będzie miła rozmowa przez telefon a przy odbiorze zostanę z miną, no ale myślę, że jednak poprawili już to w keltonie :) Mógłby ktoś doświadczony napisać na gg ? Jakie ćwiczenia i wgl ? Ja tam troszkę ogarniam, bo dużo czytam ale jednak to nie to co porada starszego :] Z góry dzięki ! :d

Mały edit !
Co do mojej budowy, niestety chyba mam ginekomastie, brzuch tu jest trochę tłuszczu ale tak, się tego nie wstydzę no ale "cyce" to mam jak 13 latka czy 14 ;/ To najbardziej boli, i mam pytanie czy dam radę to zwalczyć na siłce ? Może dam zdjęcie brzucha i cyców ? Ale pewnie nie chcecie tego oglądać :p

Zmieniony przez - dumik1997 w dniu 2014-01-04 23:15:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Moim zdaniem lepiej najpierw spalic ten zbedny tluszcz czyli cwiczenia cardio :) (bieganie, pływanie, rowerek itp :) ).

Zmieniony przez - Kornh w dniu 2014-01-05 00:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Może troszkę źle się wyraziłem ;d Chcę spalić tłuszcz ale też trochę przykoksić, lekki aby było znać te mięśnie, no i siły też :] Może piszę trochę zbyt ogólnie za co bardzo przepraszam no ale nie bardzo wiem gdzie temat założyć. No to tak, ogólnie chce się zapytać czy ten sprzęt warta czy wszystko z nim będzie okk i czy wszystko to wystarczy mi do domowej siłowni ? I kluczowa sprawa jak to jest z rabatami u kelton'a ? Fanpage ich już polubiłem czyli mam 5% rabatu, ale też słyszałem, że można dostać 15% za recenzję czy coś ? Jak to z tym jest i gdzie to uwzględnić ? BO 20% rabatu na ten sprzęt to bardzo dużo :)

Zmieniony przez - dumik1997 w dniu 2014-01-05 13:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Pewnie, ze ten sprzet Ci wystarczy. Na dobra sprawe mozna zrobic bardzo dobra sylwetke i bez tego :). Niestety z tymi rabatami to musi pomoc Ci ktos kto siedzi w tym temacie ;). Moze sprobuj sie jakos z nimi skontaktowac i zapytac o co dokladnie chodzi :). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2039
Co z tego, że masz 32-34cm w łapie jak możesz być słaby bolek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Słaby bolek tzn, że mało mogę dźwigać czy w innym kontekście to piszesz ? Ja ogólnie chce tutaj porady co kupić czy wszystko będzie działać, szczególnie ten wyciąg, a plan i to wszystko w późniejszym terminie :D A z konsultantką kelton'a jestem umówiony na wtorek więc dowiem się co nie co może :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która ławka lepsza

Następny temat

Bieznia, jaką kupic.

WHEY premium