SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Dąbrowa górnicza

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Zna ktoś jakieś fajne siłki w dg? słyszałem o jednej na kościuszki super Gym czy coś takiego
Chodzi ktoś?

Na chvj mi podpis?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seba_94
Pako masz jakieś przestrzale informacje <lol2> tak po:
1.Terminatusa dawno zamknęli !!!!
2.W spartanie nie ma handlu sterydami w przeciwieństwie do Super Gymu !!!! i pierwsze słyszę żeby mniejszych i słabszych wyrzucali silniejsi i więksi że sprzętu
3.Hmm... co do super gymu "higiena jest zachowana, wszędzie czyściutko" jakaś bzdura nieprzyjemny zapach i wgl ludzie nie noszą ręczników nie rozkładają na maszynach "sprzęcik całkiem ok " dobrze napisane z naciskiem na całkiem tapicerki potargane na urządzeniach
no to z mojej strony tyle ;]


Mi tam się w Super Gym-ie podoba i to bardzo, każdy pomaga, luźni goście są, ale gdyby nie zamknęli terminatusa to tam bym chodził bo bym miał 100% darmo.
Na ich stronie wcześniej pisali, że otworzą pod koniec marca ale chyba 2013 roku co najwyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
siema ja jestem z będzina chodzilem kiedys do terminatusa w dg moge polecic ale bylo to jakis czas temu nie wiem jakie teraz sa ceny za karnet

Rosnąć w siłę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
ja bylem na Supergymie parę razy ,bo normalnie chodzę na osiedlówkę ,ogólnie spoko siłownia niczego nie brakuje ,jednorazowe wejście 7 zł karnet na miesiąc bez ulgi 70 zl siedzisz ile chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
aha dzieki za odp soga dostaniesz, dużo ludzi na niej ćwiczyło ?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
no przeważnie jest trochę osób ,ale da rade ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
aha, spoko

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
chłopaki fajna siłownia otworzyła się w Będzinie na ul. zwycięstwa na dole takiego spółdzielczego budynku chyba energy-gym się nazywa ale bardzo fajna polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Salsa, 1 Maja http://www.klubsalsa.pl/ , bywa tłoczno.

Dodatkowo polecam, bo maja tanie suple (W zasadzie sam olimp) dostepne od reki. Dla korzystajacych z silowni dodatkowo rabat , karta da rade placic. W porownaniu do allegro wychodzi niemal zawsze taniej.

Energy gym tez spoko, duzo mniejsza, mniej sprzetu, ale za to jest "luzniej" no i suple olimp ponoc w atrakcyjnych cenach, ale niestety ceny malo atrakcyjne, dodatkowo trzeba czekac 2-3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2891
"suple olimp ponoc w atrakcyjnych cenach, ale niestety ceny malo atrakcyjne"
LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2018
Super Gym ma chyba karnet na full wejscia za 60zł Terminatus za 100zł a salsa 150zł

sorry nie spojrzałem na date ^^

Zmieniony przez - MichaL_DG w dniu 2011-03-08 20:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 919
JA CHODZE NA SUPER GYM !! :D
jestem z czeladzi ,a chodze razem z kolegami z klasy po szkole hehe:P
Jestem b.zadowolony :
-sprzęt spoko
-czyściutko
-spoko goście,z każdym mozna pogadać
-jest mata
-szafki
-sklep z odżywkami


POLECAM !!!!!!!!!!!!! :D

Zmieniony przez - 69ya w dniu 2011-03-09 10:17:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Spartan w Dąbrowie Górniczej

Następny temat

Sprzedam obciążenie !!

WHEY premium