SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Spartan w Dąbrowie Górniczej

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Witam ostatnio zauważyłem chyba nowo otwartą siłownię na Morcinka o nazwie Siłownia spartan. Fajnie tam jest ? Zna ktoś może cenę karnetu i jednorazowego wejścia ? Puki co strona www.silowniaspartan.pl nie działa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
podasz mi ulice/rejon gdzie ta siłka jest otwarta ? Byłbym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Gołonóg Ulica Morcinka koło bloku nr 8 ,jak jedziesz skręcasz za McDonaldem w prawo i jakieś 300 metrów i masz po prawej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Dzieki soga wkleiłem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
jak tam będziesz to weź opisz tutaj jak tam jest ,dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Byłem, siłownia ładnie wygląda ale dopiero 1 wrzesnia ma ruszyć teraz obecnie jest zamknieta, wszedlem i widzialem tylko sprzet od strony wejscia wyglada to na porzadna siłownie, ktora stwarza pozory troche zaniedbałej z zewnatrz, ale tylko pozornie bo w srodku tak jak mowilem wszystko ladnie wyglada pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
ciekawe ile będzie kosztował karnet ,bo mi nawet pasuje ,otwarta do późna i bliżej na gołonóg z Ząbkowic niż do SuperGyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
tutaj macie o niej:
http://www.twojrabat.pl/silownia-spartan,firma,70,katalog-firm.html 

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2010-08-21 11:44:38

Na chvj mi podpis?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zawodów

Następny temat

Siłownia Dąbrowa górnicza

WHEY premium