SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dąbrowa Górnicza i okolice, Judo

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Cześć czy moglibyście mi pomóc w poszukiwaniu miejsca tj. sekcji czy klubu Judo do treningu? Ja owych nie znalazłem! Help! Proszę o adresy i numery kontaktowe. Najlepiej w DG, Sosnowcu i Będzinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
W sosnowcu masz K.S Budowlani kolo sadu na 1.maja chodz to zalezy ile masz lat jak juz nie jestes mlodzieniaszkiem to raczej nie masz tam co szukac. W Dabrowie to nie wiem czy cos macie z judo ale w bedzinie masz klub judo http://judo.bedzin.pl/ zarzucilem tu Ci linka tez keidys szukalem sekcji judo i wcale to nie takie latwe u nas a wydawalby sie ze takie popularne to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Mam 14 lat i gość powiedział, że mogę przyjść. Dobra w każdym razie Ci "KS Budowlani" są dobrą sekcją? Bo wiesz chciałbym się czegoś nauczyć... Powiedział że są 2 grupy więc na razie będę chodził z maluchami xD Jeszcze się dowiedziałem że treningi są w pon, środa i piątek po 1,5h za 40/miech. to dużo czy mało? :]
Jeszcze jedno pytanko. Bo widziałem na reklamie wywieszonej przed klubem "Judo/Ju jitsu" hmm? Czy to np. dobre połączenie?


Zmieniony przez - Paffci0 w dniu 2008-04-22 08:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
slyszlem ze ju-jitsu trenuje tam trener kadry Marian Jaśinski to napewno dobre polaczenie ale ja tam wiecej sie nie wypowiem bo nie jestem eksperetm od grapplingu tam w tym klubie z tego co slyszlem to maja dosc sporo sukcesow Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
a jescze co do ceny to 40 zl to dla mnie calekiem przyzwoita skladka jak na miesiac 3 razy w tym to spokojnie jak dla poczatkujacego starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
judo.bedzin. trenerka Jolanta Poświat a wjazd jedynego dychulca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Częstochowa - Boks, Judo - jak, gdzie, kiedy?

Następny temat

Siłownie w zabrzu i gliwicach

WHEY premium