SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia 14 lat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

14

Waga

67 kg

Wzrost

163

Cel treningowy

Spadek wagi, siła, masa, mięśnie

Staż treningowy na siłowni

1-2 tygodnie

Uprawiane inne sporty

Koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Witaminy B6, B12

Ostatnio przerabiany plan

Wyżej wykazany

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie nogami - 230 kg. Wyciskanie na lawce lezac - 30 kg :(,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Witam mój trening wygląda tak, ćwiczę codziennie na siłowni ok. 1-3 godzin. 3x3 min na rowerku na poziomie 2-3. 10x5 min na ( nie pamietam nazwy sprzętu ) treningu na łydki. ( polega na wybraniu ciężaru i pchaniu nogami az sie podniesie i pakowaniu nim ) ciężar który obecnie robie na łydki to 230 kg x 4. Potem 200 kg x 4, potem 160 kg x 40, potem 100 kg x 8 i 100 kg x 10. Między seriami, po 30 sekund odpoczynku ( przy 200 - 160 kg ) po 1 min odpoczynku. Potem mięśnie 30 kg, po 10x8 serii. I coś tam jeszcze dojdzie ale mniejsza oto. Tak wygląda mój trening na siłowni. Co dorzucić, a co zmniejszyć? I co ile ćwiczyć. Wolałbym codziennie, chodzę na siłownię nawet jak mam ostre zakwasy. I co oznaczają zakwasy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wiec najlepiej dla niego jest isc do klubu na silke, tylko jak Ci taki trener bedzie mowil bys nie cwiczyl nog to sie go nie sluchaj bo nogi to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej zająłbyś się treningiem z obciążeniem własnego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Kolego wszystko nie tak. Po pierwsze tematy podwieszone poczytaj, po drugie dobrze by bylo bys zaczal cwiczyc od treningu domatora a po trzecie 230 kg na lydki? to samobojstwo z takim stazem iw Twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Janek96, tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
trening z obciazeniem wlasnego ciala= trening domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
A dodam MENDRIV, że po przerwie 1 tygodni. Było mi baardzo ciężko, podnieść łydkami 100 kg. Dopiero bo dobrej rozgrzewce powoli 230 kg wbiłem. A może wie ktoś jak się nazywa ten przyrząd na łydki właśnie? Siadasz na foteliku i masz 2 pary metalowych pedałów. Na dole i na górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
A dodam MENDRIV, że po przerwie 1 tygodni. Było mi baardzo ciężko, podnieść łydkami 100 kg. Dopiero bo dobrej rozgrzewce powoli 230 kg wbiłem. A może wie ktoś jak się nazywa ten przyrząd na łydki właśnie? Siadasz na foteliku i masz 2 pary metalowych pedałów. Na dole i na górze

wybierasz ciężar i np jak wybierzesz ciężar 80 kg to dolne pedały mają 80 kg a górne 125 kg.

Zmieniony przez - Peeel w dniu 2013-06-04 22:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Po co pchasz sie od razu na głeboka wode jaka sa maszyny na silce? najlepiej zaczac od treningu domatora w Twoim wieku a jak juz tak bardzo chcesz chodzic na silownie cwicz wedlug planu roniego ktory jest opisany w artykule pierwszy rok treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie jeszcze z dwa lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Zaczynać już może powoli ale nie z takim treningiem jak dotychczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+/- dwa lata do siłowni o to mi chodzi.
Teraz ciężar własnego ciała jak najbardziej wskazany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOGI

Następny temat

Gawlak siła - w drodze na szczyt

WHEY premium