SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia , 14 lat , brak obciazenia kregosłupa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Witam was !!!
czy mógłbym cwiczyc na siłce w moim wieku ???
oczywiscie nie obciazał bym kregosłupa a moje cwiczenia z obciązeniami ograniczałyby sie tylko do wyciskania na klate i innymi cwiczeniami wykonywanymi w pozycji lezącej :) .
po za tym biegałbym na biezni i jezdził na rowerku :)
z góry dziekuje za odpowiedzi i narka !!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14 lat

Waga: 60 kg

Wzrost: 173 cm

Cel treningowy: powiekszenie siły i mięśni , ładna sylwetka

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: lekkoatletyla i sporty druzynowe(2 razy w tygodniu) jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): 2 hantle 5 kg

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 339
jeśli uprawiasz sport, to nadal go uprawiaj, a z siłownią poczekaj jeszcze z rok, 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
to nic że nie obciążał byś kręgosłupa w twoim wieku chodzi także o stawy
przygodę z siłownią zacznij w wieku 16 lat a jak na razie poczytaj o treningu domatora
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
a trening domatora nie obciaza stawow ??? przeciesz jest to trening z uzyciem ciezkosci własnego ciała a ja tez troche waze ??? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No ale spojrz na to i juz sam znasz odpowiedz. Jesli trening domatora obciaza stawy dodaj do tego teraz XX kilogramow? Co bardziej odbije sie na zdrowiu? Trening domatora bedzie dla Ciebie najlepszy jesli juz Ci spieszno do trenowania. W dziale tr. w domowych warunkach takich planow jest ogrom , tylko czytac ,wybierac , trenowac.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
dzieki wam za skierowanie na dobra droge :P od dzisiaj bede robic pompki brzuszki i podciaganie na drazku :). a moze ułozylibyscie mi taki plan treningu domatora indywidualny do mnie bo mi układanie jakos nie wychodzi :) , acha a to od 16 lat to juz moge zaczac pełny trening na siłowni ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jeszcze raz przeczytaj moje ostatnie zdanie z wypowiedzi wyzej i juz masz po klopocie.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy... mhm!?

Następny temat

A6w 6 weidera

WHEY premium