SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła ciosu! pytanko!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Chcesz dobrze się bić, to zapisz się do sekcji, przez internet wiele się nie nauczysz..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Ja trzymam normalnie jak ci napisałem na boksie dziwnie by to wyglądało jakbyś tak trzymał to też zależy kto uczy ale na podstawowej podstawie się tak nie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1691 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38620
Piszą mi jeszcze że jestem sztywny zero balansu o co chodzi tak jakby próbować jakieś uniki ?
Piszą też że wyprowadzam prawy jak nie skończyłem lewego a to nie jest tak że lewy przygotowuje akcje i odrazu prawy "nokautuje" ?


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2015-08-15 17:18:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Może masz taką postawę albo za bardzo się nie ruszasz ja nie wiem jak ci idzie radź se jakoś najlepiej trener ci powie w czym błąd i słuchaj go co ja ci mam więcej powiedzieć. Musisz dokończyć lewy później prawy w tym mają racje. A tak od tematu to może robiłeś pompki na poręczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1691 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38620
Steiner
Może masz taką postawę albo za bardzo się nie ruszasz ja nie wiem jak ci idzie radź se jakoś najlepiej trener ci powie w czym błąd i słuchaj go co ja ci mam więcej powiedzieć. Musisz dokończyć lewy później prawy w tym mają racje. A tak od tematu to może robiłeś pompki na poręczach?


Oczywiście że robiłem a co :) ?

ps. wstawie jeszcze filmik z dzisiejszych ciosow próbowałem tej gardy takiej jak mówiłeś i sierpy ale dziwie wygladają chyba będzie chodzić o łokieć ze nisko..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 473
Bo ja sobie ostatnio dodałem do treningu i chyba maks z 5 zrobię nie wiem czemu tyle robię mało a przecież mam umięśnione barki i tricepsy a chciałbym zapytać czy nie ma jakiejś łatwiejszej wersji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1691 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38620
Steiner
Bo ja sobie ostatnio dodałem do treningu i chyba maks z 5 zrobię nie wiem czemu tyle robię mało a przecież mam umięśnione barki i tricepsy a chciałbym zapytać czy nie ma jakiejś łatwiejszej wersji?


No rzeczywiście mało próbuj różnych wariantów











Nogi do przodu do tyłu z tym że jak robisz pionowo i ręce masz ustawione wąsko ciała to bardziej wchodzi na triceps a czym bardziej się pochylisz do przodu i ręce będą szeroko rozstawione tym bardziej działa na klatkę. Jak nie to ćwiczyć te 5 powt a siła przyjdzie z czasem albo lub fazy negatywne wyskakujesz na poręcze i wolno się opuszczasz rękami i tak kilka powt po kilka serii. :)






A ja dzisiaj męcze dalej xD tak jak wspominałem już próbowałem tej gardy co mi mówiłeś i cepy jakaś słabo wyglądają za nisko łokieć :/ ?








Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2015-08-15 21:29:21

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2015-08-15 21:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Steiner musisz tricepsy wzmocnić.
Na początek wąskie pompki i szwedki. Możesz też na siłowni poćwiczyć by wzmocnić mięśnie.




Co do dipsów to na początku możesz robić je tak że:
1) Pod nogami masz krzesło i pomagasz sobie nogami gdy robisz ruch w górę.
2) Robisz tylko ruch negatywny w dół (jak najwolniej) , w górę wstajesz po krześle lub wyskakujesz na poręczę
3) Do poręczy montujesz gumy na których opierasz ugięte nogi, będą pomagały podczas ruchu w górę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


pekulski104 ćwiczysz coś bo po filmikach tego nie widać?
Za sztywny jesteś i zbyt siłowo uderzasz. ciosy są pchane przez co efekt będzie słaby a Ty szybciej się zmęczysz. Uderzasz głównie pojedyncze ciosy maksymalna Twoja kombinacja to 2 ciosy. Więcej luzu musisz w to włożysz i trenować technikę pod okiem trenera nie forum.



Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2015-08-15 22:43:11

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1691 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38620
Ehh przewalone chyba jednak samemu sie nie da ogarnac a wydawalo siw takie proste kurr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1691 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38620
Chcialbym kurde minimum ogarnac samemu jakies prote chociaz za sztuwny to znaczy wiecej sie riszac szybciej jakies uniki probowac czy co xd ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polecane szkoły w Hong Kongu

Następny temat

Królewski Puchar Świata IFMA 13-22.08.2015 w Bangkoku

WHEY premium