SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Therapy + Storm problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
Witam

Robię cykl już ponad tydzień na shock therapy + storm. Biore ST ok. 30min przed treningiem, rozpuszczam w 250-280 ml wody. Storm odrazu po treningu i w dnt rano. Posiłek ok. 1,5h przed trenigniem (1h przed shockiem). Po wypiciu tych supli zaraz przewraca mi się w żołądku i bieg do WC. Na treningu nie czuję żadnego pobudzenia, siła może troszkę lepsza, pompa tak średnio. Później przez jakieś 3 dni po treningu wszystko tak napie...la że szok chociaż tyle samo ćwiczę co bez supli. I mam pytanie co zrobić z tymi problemami żołądkowymi i czy to wszystko dobrze działa bo spodziewałem się czegoś lepszego po tych suplach (b. dobre opinie na forach).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
zmniejsz porcje o 1/2 i stopniowo sie przyzwyczajaj.
lub moze poprostu jestes wrazliwy na jakis skladnik.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
A może spróbować zmieszać wiecej wody bo jest za duże stężenie i żołądek nie wyrabia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
mozesz sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
Zalałem całą miarkę na 0,5l wody jakies 45 min przed treningiem i nic dopiero jak już kończyłem trening to poczułem lekkie pobudzenie i wzrost siły ale na jakieś 10min. Następnym razem tam samo 0,5l wody 45min wcześniej ale 0,5 miarki i kompletnie nic. Tyle, że jak więcej wody zalewam to nie mam już problemów z lataniem do WC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
ja wlasnie skonczylem puche shocka.. mialem to samo.. Po wypiciu ciarki na całym ciele, odrazu stawial mnie na nogi i oczywiscie prawie zawsze Wc... haha Ale ja na treningu miałem ładną pompe , w granicach rozsądku wiec dalo sie normalnie cwiczyc....Brak zmęczenia, szybka regeneracja... Chyba pozostaje ci sie tylko przyzyczaic ale pozbycie sie zbednego ciezaru przed silownia nie jest szkodliwe ;p

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
Ale nie wiem czy to na mnie w ogóle działa bo jak nie to po co mam pakować to w siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Ja zarzuciłem 2 saszetki NOX PUMP w miedzyczasie moge powiedziec tyle ze dla mnie tragedia... zero pobudzenia, pod koniec treningu juz usypiałem a reszta dnia z***-- totalnie... Dzis zapodałem porcje shocka i odrazu POWER , trening udany w 100 %. Wracalem po nim do domu i jeszcze dalej mialem ochote cos pocwiczyc... Polecam Shocka.

P.S w poniedzialek sprobuje jeszcze NO XPLODE

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
dziwne, ze shock klepie cie lepiej od noxa.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
Kolega mi zalał wczoraj RHINO i bez porównania z shockiem. Siła, Pompa, Pobudzenie, Brak Zmęczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja obecnie biore shocka i storma. A do autora, nie wiem czy nie doczytałem, ale Ty jesz tylko Shock przed tren+ sotrm po treningu? Bo ja jem Storm rano, shock przed, i shock bezpośrednio po treningu. A DNT solo storm rano. Ja nie mam problemów żołądkowych. No czasem lekko wieczorkiem przyciśnie, ale nie tak ogromnie. Jeśli shocka miał bym oceniać to: pompa 6/10, pobudzenie 8/10 (skupienie 10/10), smak 3/10. Ledwo się pije, smak obrzydliwy. Storma mam fruit punch, a shocka porzeczkę chyba. Oby dwa smaki do dupy. Nie wiem po co się męczyć z piciem tego, ja ładuje bezpośrednio proch i popijam, morde wygnie, ale wole to niż picie shocka pół godziny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeszcze ?

Następny temat

Cykl na wypasie suple + dawkowanie

WHEY premium