SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka- ale jaka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle o zakupie serwatki. Chodzi mi po glowie ta TRECA , bo jest po 99zl za 1.5 wiec calkiem ok. DObra jest ta serwatka? A co sadzicie o serwatcee Megabola - Total Whey? A inne bialkowe megabola? np.EGG PRO...albo wogole inne dobre /tanie i dobre/ serwatki lub bialka.
Aktualnie mam w domu ovopol , ale biore go tylko wieczorem. Chcec to uzupelnic 3 razy dziennie , czyms innym . np serwatka.. wiec jaka kupic?

msla
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Red- przecież codzi "tylko" o pobudzenie tarczycy
Kiedyś czytałem, że Ronnie Coleman w pewnym okresie spożywał 120 jajek dziennie. ( jak sam stwierdził w wywiadzie to była przesada )

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Trec jest dobry i w naprawde dobrej cenie ,sam teraz biore i jestem zadowolony smak ma nayuralny ale dla mnie z mlekiem smakuje lepiej niz smakowe odzywki:)
najlepiej serwatke bierz z rana a ovopol jak juz masz to bierz na noc i bedzie good ,jezeli chcesz czyms zastapic ovopol to bialeczko hiteca jest dobre i w dobrej cenie:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Wyprubój czysty koncentrat białka serwatki Phytohema 4 kg kosztuje 300 zł.
A więc różnica nie jest duża. Natomiast jest to białko co podkreślają wszyscy niezwylke smaczne, dobrze się rozpuszcza, jest w wielu smakach i naprawdę działa. Spróbuj przeprowadzić ładowanie tym białkiem pijąc w dzień wolny od treningu 4 do 5 pięciu porcji. Białko jest produkcji niemieckiej poddane wielokrotnemu procesowi oczyszczania w skutek czego jest wolny od puryn, cukru i laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
"Spróbuj przeprowadzić ładowanie tym białkiem pijąc w dzień wolny od treningu 4 do 5 pięciu porcji" .. Pyton co masz na mysli mowiac o ładowaniu .. ... to nie kreatyna ...

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Red to Ty nie ładujesz serwatki???????? bo ja też nie


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Bardzo popularne jest wśród osób intensywnie trenujących iż w dzień wolny od treningu np. w niedzielę po wykonanych 4 lub 5 trenignach w tygodniu zwiększamy 2 a nawet trzy krotnie ilość spożywanego białka. Fazę tą umownie nazywamy ładowaniem, jest to możliwe gdyż nie mamy przerwy spowodowanej treningiem mamy też więcej czasu na przygotowanie posiłków i wypoczynek. Proponuję ci wypróbowanie tej metody w najbliższą niedzielę. Spożyj 3 normalne posiłki złożone z gotowanych warzyw i białego mięsa lub wyłącznie białe mięso oraz wypijaj pomiędzy tymi posiłkami oraz rano i przed snem koncentrat białka serwatki (w sumie 4 do 5 koktajli w ciągu dnia). W poniedziałek spożyj większą ilość węglowodanów i stosój normalne żywienie. Na treningu wyraźnie odczujesz efekt anaboliczny ładowania białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
hmm lucek co do tej rybozy to 4g to ile jest tabsow bo jeszcze tego nie bralem to nie wiem dokladnie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
kuzwa pomylilem, posty cos zaspany juz ejstem a godzina mloda:)hehe
chcailem napisac do pytona czy nie za duoz tego bialka przeciez wiekszosc wyladuje w klopie 6 razy odzywka do tego z 5 posilkow zawierajacych ww i bialka
pyton sam tak brales czy tylko ktos ci powiedzial ze tak jest dobrze

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Pyton1 .. nie spotkałem sie z takim podejsciem ... w moim przypadku jest ono nie wykonalne bo szanuje swoja watrobe ( w miare mozliwości ) i przy sredniej ilosci szesciu posilkow w ciagu dnia, ktore spozywam (niezaleznie czy w danym dniu trenuje czy nie) ... zapewniam sobie odpowiednia ilosc bialka ok 200 gr .. tak ze sam widzisz ze twoje dodatkowe "koktajle bialkowe" spowodowalyby tylko dodatkowe obciazenie watroby i odpowiednio poszerzyly moj obwod pasa

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym stosował tekie ładowanie białka to w dziale targowisko musiałbym dać posta o treści "poszukuję wątroby w dobrym stanie", przy ilości przyjmowanych przeze mnie soecyfików fazy ładowania białka są wykluczome

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
lucek...
mam taką wątrobę na oku, moge pośredniczyć
jak coś to pytaj))

A jesli chodzi o białko to proponuję produkty Lacmy...masz tam jedyny zasadniczo oficjalnie dostępny na polskim rynku izolat serwatki w przyzwoitej cenie.
I bardzo tani koncentrat serwatki.
Moim zdaniem jakość bardzo doobra. Polecam.

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA MASS czy OLIMP MCT ???

Następny temat

Ovopol od berka10 ??

WHEY premium