SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serducho

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
Od pewnego czasu boli mnie serce i bez jaj tam ze ktos mi zlamal. Biore mutant mass cos mnie po tym zoładek tez boli i nie wiem czego. Mozliwe ze z przemeczenia mnie to serducho napierdziela?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ile masz lat? Pijesz dużo kawy? Badałeś kiedyś sobie ciśneinie? A tym mutantem jak nie pijesz to problemu nie ma?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Może za dużo trenujesz .? Ile masz lat . ? Wiesz, okres dojrzewania też robi swoje . :D Też miałem taki okres w którym ciągle bolało mnie serce . Byłem tym zaniepokojony i wybrałem się prywatnie do Kardiologa . Po 10 dniowej hospitalizacji okazało się ze mam - wady zastawkowe serca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
18 prawie:) Wiecie co przestalo mnie bolec i jest git ale dzieki za pomoc. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja jak nie biorę zapobiegaczy to mi powraca kłucie w serduchu.

Bierz profilaktycznie: magnez+omega3+czosnek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
A ten magnez+omega3+czosnek faktycznie pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
A co myślisz że kolega Dr Rzezio chce ciebie w balona zrobić? Tak to pomaga!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
A w tym mutant mass nie ma wystarczajacych dawek omega3 i magnezu bo cos mi sie sklad przytarl i nie widze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Dodatkowo to bierz. W aptece tanie a zawsze to dodatkowa ochrona. Czosnek możesz brać naturalny (ja biorę w tabsach + naturalny + taki w słoiczkach z octem do potraw). Magnez i Omega3 sobie dokładaj w tabsach plus popijaj oliwę z oliwek lub olej lniany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glowa

Następny temat

Zanik mięsnia...

WHEY premium