SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sens zmiany kolejnosci cwiczen co trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5495
ja robie na biceps tylko jedno cwiczenie, i tak jednego tygodnia jest to uginanie sztangi, a w nastepnym tygodniu mlotki, i tak na zmiane, mysle, ze przyniesie dobre efekty

Każdy kto dziś jest wielki, kiedyś był jeszcze mały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mysle ze sie mylisz ale moze ja sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja jak zmieniałem kolejność ćwiczeń na bica co trening to co tydzień miałem ostre zakwasy i uwazam, że po pewnym czasie jechania n atreningu warto pozmieniac cwiczenia co trening(nowy bodziec)

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
gdzies czytalem (chyba WODYN pisal, a moze i nie ), ze aby miesnie sie rozrastaly muszą sie zaadoptowac do nowego treningu ( nie chodzi o przyzwyczajenie sie!!). Jezeli to prawda to raczej lepiej 3mac sie planu i nic nie zmieniac, chyba ze taki trening przynosi efekty

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

body fat - pytanie(a)

Następny temat

Slabosc?

WHEY premium